• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie H0e Istebna 12-15 listopada 2015

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#21
Zgłaszam się i ja. Z nowymi skrzynkami szlakowymi, są aktualnie na tapecie, do listopada będą wykończone. Jak się pojawią rozjazdy (zvolackowe ma się rozumieć) to może i coś więcej. Rysunki skrzynek podeślę jak będą zamknięte zgłoszenia :).
Zgłoszenie wstęnie dotyczy dwóch osób.

Pozdrawiam.
Tomek Wójczyk.
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#22
Zgłaszam dwie osoby, do końca lutego podeślę mailowo zdjęcia modułu szlakowego ;)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#30
tak faktycznie dobrze, że zauważyłeś!! wysokość i położenie otworów do skręcania modułów mierzona jest od górnej płaszczyzny skrzynki do której mocujemy torowisko!
 

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#31
No i to, że H0e-owe fremoludki wymyśliły sobie, że te 1300mm liczone jest również od górnej krawędzi profilu a nie od główki szyny :)
h0e-3-6.jpg
 

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#32
A się dopytywałem jak norma była pisana :(
Poprawiamy ??

Jak pamiętam to koronnym argumentem było, że nie mamy jednego ustalonego rodzaju profilu (code) i podkładów więc na stykach będą różnice czasami niemożliwe do "wybrania" na otworach mocujących
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#35
Witajcie, czas ogarnąć się po wakacjach.
Proszę wszystkich deklarujących udział w imprezie o przesłanie zgłoszenia do 16.09 na adres zvolack@adres.pl w temacie Istebna 2015
W zgłoszeniu proszę o imię nazwisko i rysunek skrzynki.
Do końca września zrobimy układ makiety.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#36
Hej, na podstawie zgłoszeń ułożyłem układ makiety. Potwierdzony został nasz przejazd na Kolejce Oravica.
Jeśli uda mi się dogadać ustawimy makietę w sali w Hotelu Szarotka na przeciwko dzięki temu będziemy mogli bez ograniczeń godzinowych mieć dostęp do sali.
Zakładam bardzo kameralny klimat spotkania - jazdy na makiecie - przejazd kolejką - warsztaty dla młodszych modelarzy.
Dal każdego tradycyjnie wąskotorowa smycz.
Makietę ustawiamy na wysokości 1300mm.


Istebna 2015.jpg
 

Podobne wątki