1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Modele Spotkanie H0 i HOe 18 - 19 listopada Ziębice

Dyskusja w 'Imprezy' rozpoczęta przez użytkownika Rysiek, 30 Października 2017.

1. Rysiek

Rysiek Znany użytkownik KSK Wrocław

KSK Wrocław zaprasza na spotkanie z naszą makietą modułową w Ziębicach, 18-19 listopada 2017,
    sala w szkole podstawowej nr 4 w Ziębicach, ul. Zamkowa 31.
    W piątek po 19 rozkładanie makiety, w sobotę 10.00-18.00 jazdy, w niedzielę 10.00-15.00 jazdy potem składanie.

2. dziurasek

dziurasek Znany użytkownik KSK Wrocław

Kilka zdjęć na szybko.

DSCN9237.jpg DSCN9239.jpg DSCN9240.jpg DSCN9244.jpg DSCN9247.jpg DSCN9250.jpg DSCN9256.jpg DSCN9257.jpg

• Super! Super! x 7
    • Doceniam Doceniam x 3
  3. Paweł R

Paweł R Znany użytkownik H0e

Większe zdjęcie całości, proszę.

• Popieram Popieram x 2
  4. 12groszy

12groszy Znany użytkownik KSK Wrocław

IMAG0996.jpg IMAG0994.jpg

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1
  5. Paweł R

Z to dziękuję, a teraz wąski tor w zbliżeniu, jeśli można.

• Popieram Popieram x 1
  6. 12groszy

Wąskiego toru brak.

7. Paweł R

Spotkanie H0 i HOe 18 - 19 listopada Ziębice

?????????????????????????

• Popieram Popieram x 2
  8. 12groszy

Miało być HOe, ale kolega zaniemógł.

9. Mafia

Mafia Aktywny użytkownik FREMO Polska H0e KSK Wrocław

Tak jak pisał 12 groszy. Miałem przyjechać ze swoim wąskotorowym kółkiem i wreszcie je przewietrzyć i pokazać światu. Bardzo się cieszyłem na ten wyjazd, niestety w czwartek dopadała mnie kontuzja kręgosłupa przy przenoszeniu ciężkich rzeczy (nie były to nogi do modułów ;) ): ogromny ból pleców i zmniejszona możliwość poruszania się. Nie pomogła nawet piątkowa wizyta u wysokiej klasy specjalisty rekomendowanego przez samego Covalusa, no i oczywiście nie na NFZ ;), bo to się musi uspokoić przez kilka dni. Przez to nie mogłem targać swoich skrzynek oraz rozkładać ich, co przecież wiąże się ze schylaniem, wchodzeniem pod moduły itp., a ja nawet mam problem ze wsiadaniem do auta. Na szczęście koledzy z KSK Wrocław ze zrozumieniem podeszli do sprawy i tak przeprojektowali układ, abym nie trzeba było ściągać moich modułów (mam też na nich tor normalny). Wszystkich zawiedzionych brakiem skali H0e szczerze przepraszam. Zwłaszcza znajomych, którzy chcieli mi zrobić niespodziankę i przyjechali do Ziębic niezapowiedzeni, a mnie tam nie ma :(.

10. Paweł R

Życzymy zdrowia Michale.

• Popieram Popieram x 2
  11. Mafia

Mafia Aktywny użytkownik FREMO Polska H0e KSK Wrocław

12. Paweł R

Przepraszam z OT, ale tak to jest,z tym naszym zdrowiem, wydaje nam się że jesteśmy niezniszczalni, a potem bęc i niespodzianka.

13. matis_kr

matis_kr Znany użytkownik BGM

Takie pytanie odnośnie wagonów "Facc" (tych samowyładowczych za rumunem). Orientuje się ktoś jaki producent robi takie modele albo w miarę podobne?

• Śmieszny Śmieszny x 1
  14. BorekT

BorekT Aktywny użytkownik KSK Wrocław

Cały dział tabor huczy na ten temat.

• Doceniam Doceniam x 1
    • Śmieszny Śmieszny x 1
    Ostatnio edytowane: 19 Listopada 2017 o 19:39
  15. Walter Rusin

Walter Rusin Jasnowidz roku Donator forum

Nie Albert Model tylko K.Koj = PMR Modele...

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  16. matis_kr

matis_kr Znany użytkownik BGM

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Proszę wybaczyć, ale nie jestem typem osoby która zagorzale śledzi forum i czyta wszystkie wątki po kolei oraz sprawdza kto, co napisał w jakim wątku, bo mam ciekawsze w życiu rzeczy do robienia...

17. Walter Rusin

Dobrze że jednak dziś zajrzałeś bo by Ci fajny model przeszedł koło nosa. Teraz dość zaśmiecania wątku :)

18. 12groszy

Na opakowaniu wagonów brak logo PMR Modele, za to jest duże logo Albert Model.

• Doceniam Doceniam x 1
  19. Walter Rusin

Ok. W takim układzie producentem jest Albert Model. Przyznaję rację koledze @BorekT.

20. Rysiek

Rysiek Znany użytkownik KSK Wrocław

kilka kolejnych fotek z Ziębic:
    Ziebice_KSK_1.jpg Ziebice_KSK_2.jpg Ziebice_KSK_3.jpg Ziebice_KSK_4.jpg Ziebice_KSK_5.jpg Ziebice_KSK_6.jpg Ziebice_KSK_7.jpg Ziebice_KSK_8.jpg Ziebice_KSK_9.jpg Ziebice_KSK_10.jpg

• Doceniam Doceniam x 2
    • Super! Super! x 2
Tags:

Udostępnij