• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Spotkania przy makiecie Mazowieckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei

OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#41
W najbliższą środę godzina 18:00 - 20:00 odbędzie się spotkanie. Na wejściu będzie lista, na którą trzeba będzie się wpisać.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#42
Jutro na wejściu będzie lista, na którą trzeba będzie się wpisać żeby wejść
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#44
W głowym wejściu do biurowca. Nie bokiem przez wartownie.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#49
W ramach wyjaśnienia.
W modelarni nie ma wystawionej makiety, po której można by pojeździć i na dzień dzisiejszy nie ma też takich planów i miejsca.
Nie, nic się nie zmieniło. Chwilowo mało prawdopodobne żeby było inaczej. Jak było napisane - brak miejsca.
Rozwiązania sufitowe wchodzą do rozważań ale brak środków na nie i na budowę, nie wspominając o rękach do zajęcia się tematem.
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
#53
Witam,

przypominam że najbliższe spotkanie odbędzie się w tą środę 03.04.2019 r.

Jako że wejście sprawia jeszcze problemy poniżej zaznaczone wejście główne do biurowca i tym wejściem należy wchodzić. Przypominam o konieczności wpisania się na portierni na listę.
Do zobaczenia we środę.

MSMK wejście.jpg
 

Rozczochrany

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
208 7 3
#58
Cieszę się, że po wielu przeciwnościach losu, wreszcie udało mi się dotrzeć na spotkanie. Mało tego, wstąpiłem w klubowe szeregi. Teraz pozostaje ustalenie domowego grafiku, tak by nie kolidował ze spotkaniami.
Miło było spotkać już wcześniej spotkanych kolegów, jak i poznać nowych :)
Na pierwszym planie opolskie Bhp, w tle @hugwa, @Arturro i @Artur rozkminiają modelarskie zadanie
IMG_5577.JPG

Poniżej pozwolę sobie zamieścić jeszcze trzy zdjęcia jajecznicy. Waloryzację wykonał kolega @xxx, za co mu serdecznie dziękuję. Mam nadzieję chłopaki, że nie macie mi za złe, że urządziłem tu sobie prywatę ;)
IMG_5574.JPG
IMG_5575.JPG
IMG_5576.JPG

Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu
 
Reakcje
75 0 0
#60
Witam , ja też dotarłem i to z potomkiem. Dla mnie super wrażenia syn się nudził bo liczył na pociągi gnające po torach a ja podpatrzyłem od bardziej doświadczonych JAK TO SIĘ ROBI.
Podbudowany , wróciłem i ruszyłem z pracami nad modułami.

Pozdrawia, Piotr i Stasio.
 

Podobne wątki