• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkania modelarzy skala 0

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#21
Czy ten materiał "zapraszający" był pokazany przed czy po spotkaniu?
Czy był publikowany w jakimś innym medium internetowym, które ogląda więcej widzów niż kanał na YT?
A dlaczego tytuł jest po niemiecku?

:D

Nie ma się co rozwodzić nad tym spotkaniem - każdy se może zorganizować spotkanie zamknięte. Zresztą kilka/kilkanaście takich przypadków już było, że o spotkaniu "dowiedzieliśmy się" ze zdjęć z tego spotkania.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#22
Czy ten materiał "zapraszający" był pokazany przed czy po spotkaniu?
Czy był publikowany w jakimś innym medium internetowym, które ogląda więcej widzów niż kanał na YT?
A dlaczego tytuł jest po niemiecku?
Podlinkowałem akurat wersję z napisami po niemiecku, ale jest też i wersja po polsku, tzn. bez napisów niemieckich. Nie ważne. Materiał z przed 2 lat.
Raczej chodziło mi o to, że (no.... przynajmniej tak wydaje mi się) pan Stangel Tomasz jest na tyle przyjaznym człowiekiem, że jak ktoś się z nim skontaktuje (jeśli chce), to zaprosi do siebie do pracowni by pogadać, czy pojeździć.... i raczej nie powie 'nie bo nie'.... ale tak jak piszę - ja odnoszę takie wrażenie.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
#23
W materiale PMM H0 pan Stangel zapraszał wszystkich chętnych..... więc nie wiem dlaczego tak piszesz (minuta 9:44)
Ale czy Tomek zapraszał wszystkich chętnych na to konkretne spotkanie? Czy podał termin i miejsce i powiedział, że każdy będzie mógł bez zapowiedzi po prostu wejść? Tomek nie ma warunków, a przynajmniej ja o tym nie wiem, żeby tam zorganizować wystawę, na którą inni przywiozą swoje moduły i ustawią wielką, modułową makietę w "0", pomijając już pytanie, czy są w Polsce modelarze, którzy mogliby takie moduły przywieźć.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#24
Ja zadzwonię do kolegi Tomasza Stangla i spróbuję się coś dowiedzieć na temat możliwości takiego spotkania modelarzy skali 0 u Niego w pracowni.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#25
O to będzie straszny tłok jak się oczy zamknie to będzie aż ciemno od "modelarzy" kraj mitomanów i fantastów tworzycie alternatywne rzeczywistości i wierzycie w to co wymyślicie.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#26
Rozmawiałem z kolegą Tomaszem, jest otwarty na takie spotkanie, ale w tym spotkaniu z powodu zbyt małego pomieszczenia gdzie znajduje się makieta będą mogli wziąś udział tylko koledzy zbierający skalę 0, piszę to teraz, żeby pózniej nie było niedomówień. Bliższe informacje na temat takiego spotkanie można uzyskać u kolegi Tomasza, podaję tel. do Niego 510 105 444.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#28
Pawle. Być może w swoim wpisie pominąłem budujących modelarzy w skali 0, podany tel. do kolegi Tomasza i rozmowa z Nim osobiście powinna rozwiać wszelkie wątpliwości co do możliwości uczestnictwa w takim spotkaniu.