• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkajmy się w Sosnowcu

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#1
Witam.

Zapraszam wszystkich na spotkanie w ZSTiL nr 4 (była Kolejówka) w Sosnowcu w sali nr 40 które się odbędzie 23 Stycznia o godzinie 10.00.

Zachęcam również do wzięcia ze sobą taboru gdyż będzie możliwość jeżdżenia sobie taborem po szkolnej makiecie :D

Szkoła znajduje się na ulicy Kilińskiego 31 na wprost dworca głównego. W tej samej szkole gdzie odbywają się Marcowe imprezy. :)

Serdecznie Pozdrawiam
Jakub Rutka
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#2
Do której będziecie się bawić?

Będę w tym czasie w Sosnowcu i to po drugiej stronie dworca, na Grota R. Mam nadzieję, że tak mi się zajęcia ulożą, że będę mógł wpaść choć na chwilę :)
 

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#8
Bezwzględnie chcę być (niestety nadal jako oglądacz) - ale nie wiem czy zdążę.
Rano w sobotę jestem jeszcze w Puławach, ale może do 12:00 dojadę.
 

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#16
Brawo Pulman.Pomysł w 10 tkę.Lepszego miejsca nie mogło być.Super klimat na takie spotkania, no i ten torcik w oddzielnym pomieszczeniu.
Powodzenia w remoncie makietki.(koniecznie zrób coś z łukiem w tunelu ;) )
Ja na następne spotkanie przybywam.Super było.
Mam taką propozycję aby jakieś nie potrzebne materiały poprzywozić następnym razem.
Każdy coś znajdzie w domu, jakieś zielska, domki, drzewka itp.
Ja już coś mam.Przekazać można Pulmanowi aby spożytkował na torcik.

Generalnie b.fajnie było.Kilka fotek też zrobiłem.
 

Załączniki

Robertsonnh

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#17
Jadąc do Sosnowca i z powrotem w okolicach Jerzmanowic mogliśmy podziwiać niespotykany atak zimy. Powykrzywiane słupy, druty na ziemi i szadź na przewodach grubości kilku-kilkunastu cm? je oblegająca wprawiała nas w osłupienie. Tomek ma zdjęcia- ale to chyba nie ten temat :LOL:
 
Reakcje
2 1 0
#18
tomek 05, te talboty przy ST44 PKP Cargo to te które robiłeś ty? A ten niebieski to przypadkiem nie PCC które planujesz :)?
Na pierwszych zdjęciach nie widać bo bardzo prześwietlone(?) :/
 

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#19
Robertsonnh napisał(a):
Tomek ma zdjęcia
Mam :p Nie ten temat ale warto pokazać.Nie widziałem dawno czegoś takiego :shock: Najciekawsze że to nie śnieg tylko szadź (chyba tak się to nazywa)

Pawełek95 napisał(a):
te talboty przy ST44 PKP Cargo to te które robiłeś ty? A ten niebieski to przypadkiem nie PCC które planujesz :)?:/
Tak.Szare to PKP a niebieski CARGO.PCC ma inny odcień.
 

Załączniki

Podobne wątki