• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkajmy się w Bytomiu

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#1
Marcin prosił o przekazanie wszystkim zainteresowanym zaglądającym tutaj następującej wiadomości:

Marcin Turko napisał(a):
Wakacje sie kończą, możemy więc kolejny już rok z rzędu spotykać się w szkole.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 15 września o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 54 Bytom ul. Reptowska86. klik
Nie zapomnijcie przywieźć ze sobą odrobionego zadania domowego ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#6
Dominik napisał(a):
Marcin prosił o przekazanie wszystkim zainteresowanym zaglądającym tutaj następującej wiadomości:

Marcin Turko napisał(a):
Wakacje sie kończą, możemy więc kolejny już rok z rzędu spotykać się w szkole.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 15 września o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 54 Bytom ul. Reptowska86. klik
Nie zapomnijcie przywieźć ze sobą odrobionego zadania domowego ;)

A czy ewentualnie (jak czas pozwoli) wizyta Krakusów będzie akceptowalna czy niebardzo :?: :)
 

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#10
No i po imprezce.Byliśmy w czterech Pado,Wiktor,Krzysiek i ja.Szymek kręcił drzewko,Medyk pokazał magazyn w Ligocie,Marcin coś dłubał przy Zielonej,ja pokazałem Pm.Było bardzo fajnie.
Pare moich fotek i link do stronki Marcina (za zgodą autora)
http://marcin.martel.pl/thumbnails.php?album=53
 

Załączniki

TKt48-151

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Fakt, nie było nas za dużo, ale spotkanie można zaliczyć do w pełni udanych.Duży podziw wywarła na mnie peema Tomka i pokazane wyżej na fotkach segmenty Medyka oraz Marcina.
Do zobaczenia za miesiąc , myślę że frekwencja dopisze bardziej;)

Pozdrawiam, Michał
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#15
Widzę że mnie drlukasz wyprzedził z informacją na forum odnośnie spotkania w Bytomiu. Tak jest ono 20 października. Ja niestety nie pojadę bowiem mam inauguracje roku akademickiego :neutral: Szkoda bo przyznam się że można tam troszkę się podszkolić z fachu modelarskiego :)
 

Pielgrzym

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
dzięki. Co trzeba zabrać na takie warsztaty? W sumie jestem zielony w tym temacie i póki co, kompletnie nie mam się czym pochwalić. Natomiast chętnie pooglądam pracę kolegów :grin:

pozdrawiam
 

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Pielgrzym napisał(a):
dzięki. Co trzeba zabrać na takie warsztaty? W sumie jestem zielony w tym temacie i póki co, kompletnie nie mam się czym pochwalić. Natomiast chętnie pooglądam pracę kolegów
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
Przy oglądaniu zawsze możesz się dowiedzieć jak i z czego coś jest zrobione.
 

Podobne wątki