• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Sportowe i Serwisowe - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#43
Włoszczyzna pełną gębą. :podstepny: Pięknie wygląda w tych barwach. Kolejny świetny model.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#46
Serwisowego z Fordem pierwszy raz widzę. Fajny model. Teraz przydałby się do niego taki Fordzik.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#49
Kolejna fajna serwisówka w Twojej kolekcji . Chyba się też na podobne kiedyś skusze . Pewnie się kosmicznie razem obok siebie prezentują .
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#54
To jest oryginał czy składak ? Bo ciągnik ma malowanie firmy GEORGI i ciekawe czy oni użyczyli ciągnika czy ktoś tak to złożył .
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.031 108 2
#55
To jest oryginał czy składak ? Bo ciągnik ma malowanie firmy GEORGI i ciekawe czy oni użyczyli ciągnika czy ktoś tak to złożył .
Ciekawe pytanie mam dwa takie zestawy ale żadnego nie kupowałem jako nówki więc 100% pewności nie mam, może być i składak, jednak całkiem sympatycznie się komponuje moim zdaniem.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#60
MAN z żółto-szarymi liniami na kabinie to oryginał. Kiedyś się nad tym zastanawiałem, bo model wygląda jak składak.. ale wydaje mi się, że MAN dał do naczepy model firmowy. Malowanie szaro-żółte to barwy firmowe w tam tych latach MANa.