• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Sportowe i Serwisowe - Brodagaz

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
(y) Cały zestaw robi wrażenie , te modele Renault Magnum nigdy nie wyjda z mody . A jest ich coraz mniej na rynku modelarskim . Tak że trzeba się śpieszyć z zakupem jakiejś Magnumki do swoich kolekcji . ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Zacznę od najnowszej prezentacji:
AE w barwach Valeo wygląda kapitalnie! :) Z resztą, druga "Renówka" w fabrycznym malowaniu też świetna. Albedo użyło tego samego modelu w dwóch zestawach (co najmniej). U mnie ciągnie tanka 30'ft Bayer. :)
EuroTech Stute/Deutz miniatura mocno rzucająca się w oczy. :) Całość fajnie skomponowana i podoba mi się. Wbrew pozorom, można uzbierać całkiem sporo zestawów z tej "rodziny".
F90 BMW Schitzer. Model z "kozackimi" kominami za kabiną bardzo dobrze nam znany. :)
DAF 95 Ascona Cup - Lubię te "dziewięć piątki", szczególnie w średniej kabinie. Piękne (ledwo widoczne) szczegóły, numery taborowe w naczepie + ciągniku a do tego namalowany obrys. :)
Na koniec SK Schumacher. Wygląda na B&S ale nie do końca widzę , czy otwierają się drzwi. :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Zacznę od najnowszej prezentacji:
AE w barwach Valeo wygląda kapitalnie! :) Z resztą, druga "Renówka" w fabrycznym malowaniu też świetna. Albedo użyło tego samego modelu w dwóch zestawach (co najmniej). U mnie ciągnie tanka 30'ft Bayer. :)
EuroTech Stute/Deutz miniatura mocno rzucająca się w oczy. :) Całość fajnie skomponowana i podoba mi się. Wbrew pozorom, można uzbierać całkiem sporo zestawów z tej "rodziny".
F90 BMW Schitzer. Model z "kozackimi" kominami za kabiną bardzo dobrze nam znany. :)
DAF 95 Ascona Cup - Lubię te "dziewięć piątki", szczególnie w średniej kabinie. Piękne (ledwo widoczne) szczegóły, numery taborowe w naczepie + ciągniku a do tego namalowany obrys. :)
Na koniec SK Schumacher. Wygląda na B&S ale nie do końca widzę , czy otwierają się drzwi. :)
Zacznę od najnowszej prezentacji:
AE w barwach Valeo wygląda kapitalnie! :) Z resztą, druga "Renówka" w fabrycznym malowaniu też świetna. Albedo użyło tego samego modelu w dwóch zestawach (co najmniej). U mnie ciągnie tanka 30'ft Bayer. :)
EuroTech Stute/Deutz miniatura mocno rzucająca się w oczy. :) Całość fajnie skomponowana i podoba mi się. Wbrew pozorom, można uzbierać całkiem sporo zestawów z tej "rodziny".
F90 BMW Schitzer. Model z "kozackimi" kominami za kabiną bardzo dobrze nam znany. :)
DAF 95 Ascona Cup - Lubię te "dziewięć piątki", szczególnie w średniej kabinie. Piękne (ledwo widoczne) szczegóły, numery taborowe w naczepie + ciągniku a do tego namalowany obrys. :)
Na koniec SK Schumacher. Wygląda na B&S ale nie do końca widzę , czy otwierają się drzwi. :)
SK Schumacher to AWM :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.526 68 0
33 lata i nikt nie pokonał Renault w temacie opadania szczeny na pokazaną nowość.
Kto wie, może gdyby Mateusz dalej był premierem to by ich zaorał i pokazał jakąś ciężarową izerę....