• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Sportowe - Brodagaz

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.036 18 0
Ufff... Jako wielki fan sportowych aut przejrzałem cały wątek :cool: Jest sporo w 1/87 fajnych konstrukcji, ale widać że producenci nie oszczędzili prawie wszystkich pojazdów uczestniczących w serii DTM czy BTCC.

Są też perełki, moje ulubione wyścigówki startujące w Le Mans czy samochody startujące w rajdach na długo przed 1990 rokiem :) No i jest McLaren F1 z Le Mans, który mi ostatnio śmignął na eBay za 27 euro (chyba), bo drugiego wiszącego za ponad 50 to jakoś nie uśmiecha mi się kupić;)

No i najważniejsze - zupełnie inaczej przegląda się wątek na komputerze - trochę więcej szczegółów widać:D
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Ufff... Jako wielki fan sportowych aut przejrzałem cały wątek :cool: Jest sporo w 1/87 fajnych konstrukcji, ale widać że producenci nie oszczędzili prawie wszystkich pojazdów uczestniczących w serii DTM czy BTCC.

Są też perełki, moje ulubione wyścigówki startujące w Le Mans czy samochody startujące w rajdach na długo przed 1990 rokiem :) No i jest McLaren F1 z Le Mans, który mi ostatnio śmignął na eBay za 27 euro (chyba), bo drugiego wiszącego za ponad 50 to jakoś nie uśmiecha mi się kupić;)

No i najważniejsze - zupełnie inaczej przegląda się wątek na komputerze - trochę więcej szczegółów widać:D
Gratuluje wytrwałości i dzięki za oceny , jeszcze troszkę sportowych modeli posiadam a i czasem coś się dokupi :)
 

Podobne wątki