• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne wujcik

Ludlego

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#43
Ikarus wyszedł Ci genialnie. Sam mam podobnego w wersji Pogtowie techniczne, ale o wile gorszy od twojego(początki moich przeróbek). Ładnie Ci wyszły tylne drzwi oraz malowanie(y)
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#45
Wiadomo,nie wszystko wszystkim musi się podobać.Ja jednak jestem w miarę zadowolony z tego modelu,tym bardziej,że malowałem sprayem który do modeli przeznaczony raczej nie jest:).
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#46
Skleiłem ostatnio kolejny model produkcji SDV a mianowicie traktor Zetor 35 Super.Ciągniki tego typu produkowane były w latach 1955-1960.Był to ciągnik mocny jak na owe czasy,dysponował mocą 42 KM uzyskiwaną z 4,16 l pojemności czterocylindrowego silnika.Do naszego kraju trafiło stosunkowo niewiele tych traktorów w przeciwieństwie do następcy,Zetora 50 Super,którego można spotkać na naszych polach do dziś.
Zdjęcie-0125 (2).jpg
Zdjęcie-0126 (3).jpg
Zdjęcie-0144.jpg
Zdjęcie-0145.jpg
Zdjęcie-0146.jpg
Zdjęcie-0148.jpg
Zdjęcie-0149.jpg
Zdjęcie-0150.jpg
Zdjęcie-0151.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#53
Bardzo fajnie wyszedł Ci ten Zetor. Nie wiem jak z jakością wtrysków, ale znając SDV to podziwiam Twoją pracę.
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#55
Witam po prawie rocznej przerwie spowodowanej jaj zwykle nadmiarem wolnego czasu :).Powstał w tym czasie u mnie tylko jeden model,który prezentuję poniżej:
Zdjęcie-0132.jpg
Zdjęcie-0388.jpg
Zdjęcie-0386.jpg
Zdjęcie-0373.jpg
Zdjęcie-0375.jpg
Zdjęcie-0371 (2).jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#56
Białoruśka jest piękna. Bardzo fajnie i czyściutko zrobiłeś tą miniaturkę. Gratuluję. (y)
 

Podobne wątki