• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - SCYZORA

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#4
Gaz wygląda świetnie, a na tym tle to daje złudzenie rzeczywistości w 1:1.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#7
Uuuu czyżby jakaś akcja :podstepny:. OPLE jak to nazwał Broda to pozycje obowiązkowe :) tylko szkoda ze nie są dopracowane, no ale cóż trzeba sobie radzić samemu :D Gratuluje nabytku.
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#8
Marcinie i Rafale macie rację iż to pozycja obowiązkowa:).
Przyjdzie czas iż wezmę je na warsztat i co nieco poprawimy:D.
Dzięki za wpisy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#9
Bardzo fajne modele i pomimo niedoróbek uważam, że powinno się je mieć w swoich zbiorach, szczególnie jak się zbiera modele z polskimi akcentami. A model ten to kolejny przykład na nieprawidłowo skopiowany przez kolejną dużą firmę oryginał, a i tak Rietze ma dobrą sprzedaż, bo modelarze kupują i nie narzekają. ;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#13
Dzięki za wpisy i komentarze.
Hahahahahahahahaha. 10 minut się śmiałem :D :D W Lublinie jest pewien kebab i tam zawsze stoi jakiś radiowóz. ;) No nie mogę :D :D :D :D :D
Widocznie tam dostali zakwaterowanie:D:D:ROFL::ROFL::ROFL:.

A model ten to kolejny przykład na nieprawidłowo skopiowany przez kolejną dużą firmę oryginał, a i tak Rietze ma dobrą sprzedaż, bo modelarze kupują i nie narzekają. ;)
Maćku zgadzam się z Tobą, narzekanie nic nam nie pomoże, możemy jedynie własnoręcznie upodobnić model do rzeczywistości.

3.Skoda
_s0.zmniejszacz.pl_DSC09074_zmniejszacz-pl_254622.jpg


_s0.zmniejszacz.pl_DSC09075_zmniejszacz-pl_188054.jpg


_s0.zmniejszacz.pl_DSC09076_zmniejszacz-pl_834572.jpg


_s0.zmniejszacz.pl_DSC09077_zmniejszacz-pl_159742.jpg


_s0.zmniejszacz.pl_DSC09078_zmniejszacz-pl_128752.jpg
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#14
Fajna ciekawostka, bo chyba strażakom polewaczka do ulic nie potrzebna? Z ciekawości, masz może pudełko do tej skody? To stary permot czy może przeróbka innej firmy?
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#15
Fajna ciekawostka, bo chyba strażakom polewaczka do ulic nie potrzebna? Z ciekawości, masz może pudełko do tej skody? To stary permot czy może przeróbka innej firmy?
Dzięki za komentarz.Masz racje strażakom polewaczka nie jest potrzebna. Niebawem przejdzie do "cywila" i będzie przerobiona na polewaczkę:D.Model to wyrób prawdopodobnie Permot'u, pudełka niestety nie mam.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#18
Z tego co się orientuję to jest Permot, ale mogę się mylić. To stary model. Ale wygląda całkiem fajnie. Ja lubię te Skody i mam do nich sentyment. Przypominają mi stare dobre lata dzieciństwa. :)
 

Podobne wątki