• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - SCYZORA

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#46
Stary dobry polonik. Tak jak Marcin napisał, "znany i lubiany". Z blachami wygląda dużo ciekawiej, jeszcze dodać lustra i będzie full wypas.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#49
Lusterka to bolączka większości z nas, gdyż modele przechowywane są w pudełkach i stąd ich brak w pojazdach.
Wiem, bo mam to samo. Ciągły brak miejsca na prezentacje modeli.
To Pogotowie Gazowe świetne i właściwie pozycja obowiązkowa dla zbierających modele w polskich barwach.
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#53
Jako tło służy zakupiony kilka lat temu budynek dworca firmy Piko.Żałuję tylko iż wtedy nie byłem obecny na forum i nie miałem tej wiedzy, aby budynek spatynować.
Teraz jeszcze jest to teoretycznie możliwe, ale i bardziej skomplikowane z uwagi iż całość budynku jest sklejona.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#54
Jako tło służy zakupiony kilka lat temu budynek dworca firmy Piko.Żałuję tylko iż wtedy nie byłem obecny na forum i nie miałem tej wiedzy, aby budynek spatynować.
Teraz jeszcze jest to teoretycznie możliwe, ale i bardziej skomplikowane z uwagi iż całość budynku jest sklejona.
to czekam na prezentację, a co do patynowania budynków z wierzchu ja swoje brudzę dopiero po sklejeniu.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#55
Ten Volkswagen z SOK to także pozycja obowiązkowa w polonikach. Fajnie wygląda na tle tego budynku
 

Podobne wątki