• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Obydwie te Beemki wyglądają kapitalnie(y)widać że Herpa postarała się przy ich wykonaniu.
To racja. Wreszcie Herpa zaczęła robić miniaturki osobówek tak jak powinny wyglądać prawdziwe modele. Jak dla mnie, to szkoda tylko, że nie dogadali się z BMW i nie robią aktualnych modeli w naszej skali. Co więcej, nikt inny nie robi tych modeli w 1:87.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Świetna ta beemka(y) Podoba mi się, zwłaszcza felgi.No i faktycznie poziom wykonania jest wyższy. Ciekawe czy to już będzie tendencja stała u Herpy czy tylko taki czasowy wybryk.;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
U mnie skromnie z miniaturkami BMW w barwach służb, bo i producenci nie rozpieszczają, ale Herpa jeszcze od czasu do czasu coś tam pomaluje nowego na starej karoserii. I właśnie dziś taki "stary-nowy" model pierwszej iks-trójki czyli E83 w barwach straży z Nittenau.

IMG_3119.jpg
IMG_3120.jpg
IMG_3121.jpg
IMG_3122.jpg
IMG_3123.jpg
IMG_3124.jpg
IMG_3125.jpg
 

Podobne wątki