• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#1
Zakładam ten temat, bo zebrało się parę modeli w malowaniach służbowych, więc trzeba je pokazać.
Na początek dwie karetki w polskich malowaniach. Pierwsza z Wrocławia, a druga z Krakowa. Na razie bez lusterek, bo garażują jeszcze w pudełkach. ;)

IMG_4249.jpg
IMG_4250.jpg
IMG_4251.jpg
IMG_4252.jpg
IMG_4253.jpg
IMG_4254.jpg
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#3
Tak jak pisał Kolega Marcin pozycje obowiązkowe bo model udany aczkolwiek szkoda że nie kontynuowany w nowych malowaniach bo dużo nie trzeba a model bardzo fajny,sam posiadam kilka sztuk i chętnie bym jeszcze coś poprzerabiał :). Dobry początek (y) pozdrawiam.
 

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Karetki bardzo fajne i tak jak napisał Marcin - pozycje obowiązkowe. ;)

Technicznie karetka P - Podstawowa(teraz jest karetka "T" jako transportowa, dawniej "P").
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#12
A dlaczego te wszystkie OPLE ,policja , karetka , itp. nie maja lusterek bocznych ? Czy tak z tym brakiem sa sprzedawane ?
Napisałem w pierwszym poście, że modele są bez lusterek, bo na razie garażują w pudełkach. Szkoda, że nie czytasz dokładnie tego co napisałem. :cry:
Lusterka są, bo kupiłem te modele jako oryginały. Jak się dorobię gablot, żeby te modele postawić, to lusterka zamontuję. Nic nie poradzę, że Herpa robi takie pudełka, że modele z lusterkami się nie mieszczą. ;)
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#13
OK' Mafo ! Dzieki , tak faktycznie Masz racje , nie czytałem wszystkiego od początku , ale dzięki za wyjaśnienie i odpowiedz . Teraz już jestem oświecony i uświadomiony;) .
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#14
OK' Mafo ! Dzieki , tak faktycznie Masz racje , nie czytałem wszystkiego od początku , ale dzięki za wyjaśnienie i odpowiedz . Teraz już jestem oświecony i uświadomiony;) .
No problem. :)
W takim razie jeszcze jedna karetka, tym razem ze Szczecina i tym razem ma lusterka, bo one są jednym odlewem z karoserią. ;)

IMG_4285.jpg
IMG_4286.jpg
IMG_4287.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#20
Drugi jeszcze nie obfocony, bo dopiero niedawno udało mi się go upolować. Ale jak znajdę czas to i jego obfocę. :)
 

Podobne wątki