• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - mafo

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Podobają mi się Twoje X3, ostatnie wydania bardzo urosły (te w 1:1) i można się pomylić z X5, natomiast X1 to jak poprzednie X3 przynajmniej takie moje odczucie, przepraszam za off top ale miłość do skrzydełek .... :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.939 386 20
Generalnie to nie zbieram strażackich samochodów, ale ponieważ mam ogromny sentyment do Steyra, to nie mogło u mnie zabraknąć także strażackiej wersji tego modelu.

Steyr Straż 001.jpg
Steyr Straż 002.jpg
Steyr Straż 003.jpg
Steyr Straż 004.jpg
Steyr Straż 005.jpg
Steyr Straż 006.jpg
Steyr Straż 007.jpg
Steyr Straż 008.jpg
Steyr Straż 009.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Fajny model, plus to duża ilość szczegółów, otwierana tylna klapa i oczywiście załoga w środku. Dobrze się komponuje z tłem na dioramie.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.939 386 20
Pojawiła się u mnie ostatnio ładowarka Liebherr produkcji Herpy. Na razie jeszcze "nówka sztuka" i strasznie plastikowa, szczególnie szare elementy. W zamyśle ma być ładunkiem dla Scanii Dornbierer. Dziś zdjęcia na parkingu.

Ładowarka Liebherr 001.jpg
Ładowarka Liebherr 002.jpg
Ładowarka Liebherr 003.jpg
Ładowarka Liebherr 004.jpg
Ładowarka Liebherr 005.jpg
Ładowarka Liebherr 006.jpg
Ładowarka Liebherr 007.jpg
 

Podobne wątki