• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - mafo

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Qrczę, te suvy to chętnie bym przytulił, zresztą.... wszystkie bym wziął ;) bądź grzeczny i pilnuj szafy, bo przyjdzie czarny Mikołaj i zabierze ci te twoje zabawki...
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Jak dla mnie rewelacyjny model :)
Prawie masz rację Marcinie. Właściwie ma wszystko co powinien, jedynie brak chromowanych lusterek, bo wewnętrzne lusterko jest chromowane (oczywiście nie mówię tu o ideale, z pomalowanym wnętrzem...) ;) Niestety, cena tego modelu poraża...:eek::mad:, a to przecież tylko Herpa i do jakości np. Starmady jej jeszcze sporo brakuje.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Prawie masz rację Marcinie. Właściwie ma wszystko co powinien, jedynie brak chromowanych lusterek, bo wewnętrzne lusterko jest chromowane (oczywiście nie mówię tu o ideale, z pomalowanym wnętrzem...) ;) Niestety, cena tego modelu poraża...:eek::mad:, a to przecież tylko Herpa i do jakości np. Starmady jej jeszcze sporo brakuje.
O cenach Herpy i nie tylko to mi się już nie chce pisać, po prostu na dzień dzisiejszy bardzo mocno ograniczyłem zakupy nowych modeli właśnie ze względu na ceny. Cena dobrej ciężarówki na poziomie 200-250 zł czy osobówki po 80-120 zł to duża przesada.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
O cenach Herpy i nie tylko to mi się już nie chce pisać, po prostu na dzień dzisiejszy bardzo mocno ograniczyłem zakupy nowych modeli właśnie ze względu na ceny.
I ja do tego dojrzałem. Realizuję już tylko ostatnie zamówienia...
 

Podobne wątki