1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Specjalne - mafo

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika Mafo, 26 Sierpnia 2013.

1. trucker

trucker Znany użytkownik

Rewelacyjny model

2. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Pięny model i świetne malowanie...w tych barwach jeszcze do mnie nie zajechały..

3. maniac64

maniac64 Znany użytkownik

Świetna jest :cool: super malowanie

4. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kolejny model policyjnego BMW. Tym razem piątka w kombi wydana niedawno przez Herpę jako "NRW police department".

BMW 5 Touring NRW police department 01.JPG BMW 5 Touring NRW police department 02.JPG BMW 5 Touring NRW police department 03.JPG BMW 5 Touring NRW police department 04.JPG BMW 5 Touring NRW police department 05.JPG BMW 5 Touring NRW police department 06.JPG

• Super! Super! x 10
    • Doceniam Doceniam x 1
  5. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Fajne to nowe malowanie. Szczególnie tył pojazdu mi się podoba.

6. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Bardzo dobrze wykonana miniatura w ciekawym malowaniu.(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. maniac64

maniac64 Znany użytkownik

Świetny model ,malowanie jest super ,gratuluje zakupu (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  8. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Piękna miniatura (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Foto998

Foto998 Aktywny użytkownik

Malowanie mu służy, a i sama marka BMW w policyjnym mundurze robi robotę ;)

10. Mafo

Dzięki za opinie. Fajnie, że model się podoba. Dziś ostatni, jak na razie z policyjnych BMW wydanych przez Herpę. Tym razem pierwszy iks:

BMW X1 Polizei Bayern  01.JPG BMW X1 Polizei Bayern  02.JPG BMW X1 Polizei Bayern  03.JPG BMW X1 Polizei Bayern  04.JPG BMW X1 Polizei Bayern  05.JPG BMW X1 Polizei Bayern  06.JPG

• Super! Super! x 9
  11. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Super jest ta Beemka, ładnie odwzorowana miniatura (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  12. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Obydwie te Beemki wyglądają kapitalnie(y)widać że Herpa postarała się przy ich wykonaniu.

• Doceniam Doceniam x 1
  13. Mafo

To racja. Wreszcie Herpa zaczęła robić miniaturki osobówek tak jak powinny wyglądać prawdziwe modele. Jak dla mnie, to szkoda tylko, że nie dogadali się z BMW i nie robią aktualnych modeli w naszej skali. Co więcej, nikt inny nie robi tych modeli w 1:87.

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  14. Irokez46

Ciekawy model i ponownie ciekawe malowanie. Jakość poprawiła się tak jak piszecie.

15. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Dwa syper modele .tych dwóch radiowozów jeszcze nie posiadam w moim komisariacie..mam nadzieję że szybko się pojawią..

• Doceniam Doceniam x 1
  16. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Świetna ta beemka(y) Podoba mi się, zwłaszcza felgi.No i faktycznie poziom wykonania jest wyższy. Ciekawe czy to już będzie tendencja stała u Herpy czy tylko taki czasowy wybryk.;)

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Kolejny swietny model.

• Doceniam Doceniam x 1
  18. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Mimo że nie lubię niemieckiej policji to trzeba przyznać że model wyszedł kapitalnie.
    Maćku gratuluję kolejnego świetnego nabytku.

• Doceniam Doceniam x 1
  19. Mafo

U mnie skromnie z miniaturkami BMW w barwach służb, bo i producenci nie rozpieszczają, ale Herpa jeszcze od czasu do czasu coś tam pomaluje nowego na starej karoserii. I właśnie dziś taki "stary-nowy" model pierwszej iks-trójki czyli E83 w barwach straży z Nittenau.

IMG_3119.jpg IMG_3120.jpg IMG_3121.jpg IMG_3122.jpg IMG_3123.jpg IMG_3124.jpg IMG_3125.jpg

• Doceniam Doceniam x 4
    • Super! Super! x 4
  20. Irokez46

Ładnie wygląda z taka belką.

Udostępnij