• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - mafo

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Wymiary Gaz są raczej ok on jest wyższy od Uaza mam takie fotki z mojej pracy może nie widać tak dokładnie ale różnica jest , jedynie co Herpa zrobiła za duże to koła i lekko przednia cześć podwozia się nie zgadza.
IMG_20160825_112315.jpg
IMG_20160825_112334.jpg
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Bardzo fajnie prezentuje się, szczególnie na tej fotce porównawczej z UAZem i Jelczem, co do samego modelu łatwo zweryfikować, w skali powinien mieć +- 4.42cm długości i 1.97cm wysokości w szczytowym punkcie konstrukcji dachu.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Generalnie ma skopane opony i felgi i tak jak Broda pisał przednią część podwozia.Na początku też myślałem że jest przeskalowany, ale to chyba tylko te skopane detale psują efekt.Tak czy siak jest a jak widać na powyższych fotach można z niego zrobic całkiem fajny model.
 

Podobne wątki