1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Specjalne - mafo

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika Mafo, 26 Sierpnia 2013.

1. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Zakładam ten temat, bo zebrało się parę modeli w malowaniach służbowych, więc trzeba je pokazać.
    Na początek dwie karetki w polskich malowaniach. Pierwsza z Wrocławia, a druga z Krakowa. Na razie bez lusterek, bo garażują jeszcze w pudełkach. ;)

IMG_4249.jpg IMG_4250.jpg IMG_4251.jpg IMG_4252.jpg IMG_4253.jpg IMG_4254.jpg

• Doceniam Doceniam x 5
    • Super! Super! x 3

2. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Tak zwane pozycje obowiązkowe, do dziś nie wiem dlaczego ambulansy tego producenta nie mają z przodu tablic rejestracyjnych(y)

3. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Tak jak pisał Kolega Marcin pozycje obowiązkowe bo model udany aczkolwiek szkoda że nie kontynuowany w nowych malowaniach bo dużo nie trzeba a model bardzo fajny,sam posiadam kilka sztuk i chętnie bym jeszcze coś poprzerabiał :). Dobry początek (y) pozdrawiam.

4. Mafo

Dzięki koledzy za opinie. Dziś kolejne dwie karetki z Krakowa. Pierwsza P - czyli przewozowa, druga to N czyli noworodkowa.

IMG_4255.jpg IMG_4256.jpg IMG_4257.jpg IMG_4258.jpg IMG_4259.jpg IMG_4260.jpg

• Doceniam Doceniam x 3
    • Super! Super! x 3
  5. Brodagaz

Widzę że, masz wszystkie jakie wyszły w temacie karetek.;)
    Są to bardzo fajne modele i trzeba w kolekcji je mieć wyjścia nie ma.:D

6. cinek665

cinek665 Aktywny użytkownik

Karetki bardzo fajne i tak jak napisał Marcin - pozycje obowiązkowe. ;)

Technicznie karetka P - Podstawowa(teraz jest karetka "T" jako transportowa, dawniej "P").

• Doceniam Doceniam x 1
    Ostatnio edytowane: 28 Sierpnia 2013
  7. Mafo

Kontynuując temat karetek, to dziś jeszcze jedna z Triomedu:

IMG_4267.jpg IMG_4268.jpg IMG_4269.jpg

• Doceniam Doceniam x 4
    • Super! Super! x 2
  8. tomek458

tomek458 Znany użytkownik

Całkiem fajny ten opel. ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. SCYZOR

SCYZOR Znany użytkownik

Wszystkie zaprezentowane modele karetek to klasyka i pozycje obowiązkowe(y).Szkoda że wytwórca zakończył produkcję:cry:

• Popieram Popieram x 1
  10. Brodagaz

Opel prosty ale bardzo fajny, mam i sobie chwalę.;)

11. mattia

mattia Znany użytkownik

A dlaczego te wszystkie OPLE ,policja , karetka , itp. nie maja lusterek bocznych ? Czy tak z tym brakiem sa sprzedawane ?

12. Mafo

Napisałem w pierwszym poście, że modele są bez lusterek, bo na razie garażują w pudełkach. Szkoda, że nie czytasz dokładnie tego co napisałem. :cry:
    Lusterka są, bo kupiłem te modele jako oryginały. Jak się dorobię gablot, żeby te modele postawić, to lusterka zamontuję. Nic nie poradzę, że Herpa robi takie pudełka, że modele z lusterkami się nie mieszczą. ;)

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  13. mattia

mattia Znany użytkownik

OK' Mafo ! Dzieki , tak faktycznie Masz racje , nie czytałem wszystkiego od początku , ale dzięki za wyjaśnienie i odpowiedz . Teraz już jestem oświecony i uświadomiony;) .

Ostatnio edytowane: 28 Sierpnia 2013
  14. Mafo

No problem. :)
    W takim razie jeszcze jedna karetka, tym razem ze Szczecina i tym razem ma lusterka, bo one są jednym odlewem z karoserią. ;)

IMG_4285.jpg IMG_4286.jpg IMG_4287.jpg

• Doceniam Doceniam x 2
  15. mattia

mattia Znany użytkownik

Mafo ! Tak powinno wygladac fajne autko :) , ale sprawa została wyjasniona i już nie będę się czepial !;)

16. Mafo

Dzięki. Pozostałe będą miały też założone lusterka.

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Brodagaz

Jeden z pierwszych polskich modeli, żelazna pozycja w każdej kolekcji.:D

• Popieram Popieram x 1
  18. Mafo

Dziś kolejny w służbach, tym razem celnicy:

IMG_4261.jpg IMG_4262.jpg IMG_4263.jpg

• Super! Super! x 2
    • Doceniam Doceniam x 1
  19. Brodagaz

Przemytnicy i celnicy, :D
    Kolejna pozycja obowiązkowa, jak znam Maćka to zaraz pokaże drugiego celnika z innym numerem taktycznym.;)

20. Mafo

Drugi jeszcze nie obfocony, bo dopiero niedawno udało mi się go upolować. Ale jak znajdę czas to i jego obfocę. :)

Udostępnij