• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Wow, ale to życie nam szybko ucieka Jak dawno tu nic nowego nie było.
Sprowokowany wpisem Bartka w wątku Piotra
42936121-7090-42DB-8068-FDACFD709A51.jpeg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Ciekawy sprzęt nazbierałeś. Bardzo fajna scenka rodzajowa.
Nie wiem tylko czy się nie mylę, ale z tego co pamiętam, to pompa do betonu na Jelczu serii 300 była na dwuosiowym i cały samochód był krótszy. Trzyosiowe ramy z tego typu zabudową pompy były już przy Jelczach serii 600.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Ta zabudowa zdecydowanie pasuje do 4osiowego podwozia . Jeszcze mi ten kamaz gdzieś umknął i zapomniałem o nim napisać bo prezentuje się bardzo ciekawie .
Ale czy to była taka długa zabudowa z długą ramą Jelcza?
No też jestem ciekaw . Kolega Daf xf105 napisał że były , ale bardziej popularne były te 2 osiowe . Ja tylko takie widziałem na żywo bądź na zdjęciach .
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Dawno tu już nic nie pokazałem, ale dziś pokażę coś czego nikomu z kolegów nie życzę. Chyba byłem niegrzeczny bo Mikołaj dziś nie dość, że żadnego modelu nie przyniósł to jeszcze zwalił z półki dioramę z całą zawartością:cry::cry::cry:
Tak wyglądała przed:
90DCE9D2-54FF-4EAC-81EF-E71A3C8D4A96.png
F57C27BF-9BE4-4B67-A2E2-E9D12E60FBD6.png
 

Podobne wątki