• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Troszkę o tym co kilka stron wcześniej.
Betoniarnia robi ogromne i doskonałe wrażenie. Piękna jest i sama diorama i to co na niej zastajemy :) Zdjęcia czarno-białe są doskonałym dopełnieniem i wspomnieniem tamtych lat. Kolekcja piękna. :)
Ja nie zawsze mam czas przeglądać na bieżąco kolekcje kolegów. Czasami robię to 2-3 miesiące po fakcie, więc nie chciałem już wracać do tematu. Skoro kolega jednak wspomniał, to ja również się wypowiem. Ta betoniarnia zwaliła mnie po prostu z nóg. Na jednym zdjęciu jest tyle pojazdów które chciałbym mieć w kolekcji, że prawdopodobnie gdyby Heniu zmieścił wszystkie posiadane modele na jednym zdjęciu, to moje serducho mogłoby nie wytrzymać;)
 

Foto998

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
Gaśniczy Jelcz to dla mnie nie tylko kwestia świetnego i unikatowego modelu, ale także wielki sentyment. Na takim wozie parę lat temu zaczynałem przygodę w OSP, pierwsze akcje z 004 ;)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Na jednym zdjęciu jest tyle pojazdów które chciałbym mieć w kolekcji, że prawdopodobnie gdyby Heniu zmieścił wszystkie posiadane modele na jednym zdjęciu, to moje serducho mogłoby nie wytrzymać;)
He, he:). To zacznij Adamie powoli coś brać na to serducho bo temat będzie miał kontynuację.Validol jest dobry. Ja go biorę każdorazowo jak otwieram Twój nowy załącznik.
Lecz aby nie zbierać nienależnych pochwał to muszę wyjaśnić, że sama betoniarnia to robota Wojtka zwanego @Heniek_Star .:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Ciekawy model i fajnie wygląda, tylko na pierwszych czterech fotkach to trochę przesadziłeś z korektą. Zniknęły szczegóły modelu. :( Pozostałe zdjęcia bardzo fajne, a najlepiej ta Tatra wyszła na czarnobiałej fotce. No i ta najbardziej mi się podoba. (y)
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Kolekcja piękna ale ten ostatni model dla mnie jest czymś nowym. Piękne futurystyczne linie.
Co do Tatry 3 osiowej one u nas niestety po cichu znikają nawet z OSP, jednak w Czechach mają się u ochotników doskonale. Widziałem ostatnio u południowych sąsiadów taką Tatrę i stan techniczny był idealny, jazda także na pełnym gazie i co ciekawe nadal mają takie stare olbrzymie radiostacje w kabinach.
 

Podobne wątki