• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Kolejny bardzo ciekawy pojazd w Twojej kolekcji. Tym razem, z tego co widzę, to z manufaktury Tololoko. Świetna miniaturka w barwach strażackich.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Nie jest z manufaktury Tololoko, to też żywiczny kit, ale kupiony lata temu na jednym z aukcyjnych serwisów Maćku. Model zrobiony w oparciu na pojazd z JRG7 Warszawa.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Coś mi się wydaje że masz najwięcej Jelczy na tym forum , kolejny kapitalny model ,mam jednak jedną wątpliwość co do rączek na podszybiu , czy one czasem nie powinny być tam gdzie te malutkie otwory ?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Ciekawy ten Jelczyk. Rączki rzeczywiście nie do końca w ty miejscu, a i przeskalowane. Ale model bardzo mi się podoba.
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Troszkę o tym co kilka stron wcześniej.
Betoniarnia robi ogromne i doskonałe wrażenie. Piękna jest i sama diorama i to co na niej zastajemy :) Zdjęcia czarno-białe są doskonałym dopełnieniem i wspomnieniem tamtych lat. Kolekcja piękna. :)
 

Podobne wątki