• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#1
W tym temacie chcę zaprezentować moje modele pojazdów specjalnych.Na kolekcję składają się modele z różnych źródeł , także od kolegów z tego forum.Zapraszam do komentowania.:)
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#3
Jak na ten model patrzę to chciałbym pogratulować kierowcy który takim po drogach operował . Nie lada wyzwanie . Sam model kapitalnie się prezentuje . Mocno idziesz w tych swoich tematach :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#6
Pięknie wykonany model Kraza. Zabudowa dźwigowa też świetna. Takiego właśnie brakuje mi w kolekcji. Można pozazdrościć.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#7
To dziś dźwig dla odmiany od naszych południowych sąsiadów.
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#8
Świetna jest ta Tatra. Przydałoby się poprowadzić linę wzdłuż ramienia i nawinąć na bęben. Gratuluję nabytku. Tak na marginesie powiem, że swojej jeszcze nie obfociłem.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#9
Świetna jest ta Tatra. Przydałoby się poprowadzić linę wzdłuż ramienia i nawinąć na bęben. Gratuluję nabytku. Tak na marginesie powiem, że swojej jeszcze nie obfociłem.
Dzięki Mafo. Masz rację z tą liną, że razi, ale nie mam takiej cienkiej i "lejącej"aby podmienić. Masz jakiś patent?
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#11
Nawiązując do tematyki budowlanej to powiem że kopara opada :D Pięknie jest ta tatra wykonana . Co do bębna to nadał by się tu włos z końskiego ogna , ale to nieco ryzykowne :D
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#12
Nawiązując do tematyki budowlanej to powiem że kopara opada :D Pięknie jest ta tatra wykonana . Co do bębna to nadał by się tu włos z końskiego ogna , ale to nieco ryzykowne :D
Dzięki Lec Go, ale gdzie szukać tego ogna?:p A jak już wspomniałeś o koparach.....;) To miałeś na myśli może......, którąś z tych?:D:ROFL: Od, której zacząć prezentację?
 

Załączniki

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#13
Drażnisz Lwa , a to ryzykowne :D Musisz tak rujnować psychicznie ludzi w niedziele z samego rana :D Pokazuj pojedynczo żeby był czas się zachwycić bo jest czym i skomentować . Jeszcze jedną prośbę mam , a mianowicie wrzucaj duże zdjęcia .
 

Podobne wątki