• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Ostatnio edytowane:

Foto998

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
Na sanitarnej Warszawie prezentowanej powyżej i nowszych wersjach (kombi) historię kierowcy karetki rozpoczynał mój dziadek. W ramię w ramie z dużymi Fiatami i Nyskami stanowiły fundament pod rozwijające się pogotowie ratunkowe. Z tymi pojazdami wiąże się setki komicznych historii, choć zapewne w tamtych czasach załogom sanitarek nie było do śmiechu pracować w takich warunkach. Również pacjenci nie mieli kolorowo, ale raczej nikt się tym specjalnie nie przejmował skoro nie znali lepszego środka :D
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Dziękuję kolegom za komentarze i uwagi. Dziś przedstawiam kolejnego jelonka;) Tym razem w wersji asenizacyjnej potocznie zwanej szambowozem. W tej wersji jest mi szczególnie bliski bo jeszcze w latach 90 - tych były te wozy jednymi z najczęściej poruszjących się po drogach gminy Mielno / jeszcze wtedy nie było sieci kanalizacyjnej/ zmierzając do lub z oczyszczalni ścieków. A, turyści budzili się i zasypiali z wszechobecnym charakterystycznym odgłosem pracujących pomp, o zapaszkach już nie wspomnę :)
20160503_221137.jpg
20160503_220843.jpg
20160503_220911.jpg
20160503_221137.jpg
20160503_221212.jpg
20160503_221258.jpg
 

Foto998

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
Kolejny model z Twojej kolekcji, który robi na mnie wrażenie. Mam pytanie, gdyż dopiero stawiam pierwsze kroki w modelarstwie i nie wszystko jest mi jeszcze znane. Czy modele Jelcza robi jakaś firma? Podobne pytanie dotyczy zabudowy WUKO. Można ją gdzieś zdobyć czy to własna konstrukcja?
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
:cool: Model oryginalny i świetny,
fajne kolory oraz stonowany brudzing bardzo mi pasują
do tego pomysł na tubę rewelacja (y)(y).
 

Podobne wątki