• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#86
Wojskowe zdecydowanie lepsze. Bardziej przypominają oryginał. Natomiast najbardziej skoślawiona jest Łączność. ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.340 108 2
#87
Rzeczywiście te wojskowe dużo lepiej wykonane kabiny mają . Fajne pszczoły :D
Żeby nie było że się znowu czepiam ale pszczółka to była ksywka Stara 66 ze względu na jego benzynowy silnik który wydawał dźwięk zbliżony do pszczoły.

Heniu świetne są te wojskowe 266, takie kabiny to mi się podobają i teraz to mogę być delikatnie zazdrosny bo wcześniej z takimi ładnymi kabinami się nie spotkałem ;):)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#88
Żeby nie było że się znowu czepiam ale pszczółka to była ksywka Stara 66 ze względu na jego benzynowy silnik który wydawał dźwięk zbliżony do pszczoły.

Heniu świetne są te wojskowe 266, takie kabiny to mi się podobają i teraz to mogę być delikatnie zazdrosny bo wcześniej z takimi ładnymi kabinami się nie spotkałem ;):)
Napisałem z rozpędu , przecież wiem że na 66 się mówiło pszczoły :D Często też się spotkałem że i na 266 mówili pszczoły .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#93
Bardzo fajnie przerobiona ta Skoda z najstarszych Permotów. Podoba mi się z tymi wszystkimi dodatkami.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#94
A ja jeszcze do poprzedniej prezentacji ...
kolekcja Starów 6x6 robi wrażenie :rolleyes:,
a w dodatku Star266 po lifcie wygląda świeetnie :cool:,
nie zazdroszczę bo sam czekam na takiego ;).
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Jest moc w tym drewnowozie. Ładunek wygląda bardzo realistycznie, brakuje jedynie czerwonej szmaty umocowanej na jednym z tych bali.
Bardzo ciekawy ten amerykański drewnowóz. Popracowałbym tylko nad drewnem i zestaw będzie super.
Dziękuję za uwagi i obaj macie rację, bo jak wymienię to drewno to i szmata się pojawi;)
 

Podobne wątki