• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#61
Mafo wszystko się zgadza, tylko tak na prawdę to jest tylko zabawa i tworzy się pewną namiastkę rzeczywistości w miniaturze poświęcając jakiś tam czas na tworzenie tej rzeczywistości.Z mojej strony są to nieudolne próby uzyskania jakiegoś tam efektu urealnienia modelu i cieszę się, że udało mi się uzyskać taki efekt.:)(y)
No i o to chodzi, żebyśmy się inspirowali i mobilizowali do działania. :cool: Twoje prezentacje mi się bardzo podobają. :)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#62
Świetne modele Heniu ;) Co prawda patynkę na spychaczu bym nieco poprawił, ale nie umniejsza to im urody ;)
Nie wątpię w to żebyś to poprawił, ba zdziwiłbym się bardzo gdybyś Ty jako mistrz patyny stwierdził, że to co zrobiłem jest ok.;)
[DOUBLEPOST=1458594046,1458592689][/DOUBLEPOST]
No i o to chodzi, żebyśmy się inspirowali i mobilizowali do działania. :cool: Twoje prezentacje mi się bardzo podobają. :)
Cieszę się z tego faktu i podobnie jak Twoje prezentacje udokumentowane świetnymi fotkami inspirują mnie do nowych pomysłów ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
#67
Zestaw fajny ale wymaga trochę pracy ( waloryzacji ) no i tak jak Maćkowi nie pasują mi naklejki , niestety Kibri tak ma że daje zamiast kalek naklejki.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#68
Ciekawy zestaw, ale nie pasują mi te grube naklejki na modelu.
Przyznam szczerze,że mam mieszane odczucie do prezentowanego zestawu.
Zestaw fajny ale wymaga trochę pracy ( waloryzacji ) no i tak jak Maćkowi nie pasują mi naklejki , niestety Kibri tak ma że daje zamiast kalek naklejki.
I w pełni zgadzam się koledzy z Wami, ale jak wspomniałem już wcześniej to taki przerywnik dla przeciwwagi. Bo w każdej kolekcji są pozycje lepsze i gorsze jakościowo. Od świetnych producentów, z manufaktur, od bardzo zdolnych naszych kolegów forumowych no i od Kibri. Jedni sobie chwalą jego produkty, inni ganią, a jeszcze inni nie mają wyrobionego zdania. Ten zestaw akurat u mnie stoi na najniższej półce ale coś mnie tknęło aby coś takiego dla kontrastu też pokazać ;):p
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#69
I w pełni zgadzam się koledzy z Wami, ale jak wspomniałem już wcześniej to taki przerywnik dla przeciwwagi. Bo w każdej kolekcji są pozycje lepsze i gorsze jakościowo. Od świetnych producentów, z manufaktur, od bardzo zdolnych naszych kolegów forumowych no i od Kibri. Jedni sobie chwalą jego produkty, inni ganią, a jeszcze inni nie mają wyrobionego zdania. Ten zestaw akurat u mnie stoi na najniższej półce ale coś mnie tknęło aby coś takiego dla kontrastu też pokazać ;):p
No i tu Ci trzeba przyznać całkowitą rację. W każdej kolekcji są perełki jak i modele gorszej jakości. A pokazywać trzeba wszystkie, nawet te słabe, bo często te słabe to jedyne w takiej konfiguracji. Najważniejsze, że masz co pokazywać. :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.412 108 2
#70
Heniu Kibri robi świetne modele , tylko one pokazują nasze zdolności modelarskie a w zasadzie ich najsłabsze strony, jak kupisz nowy zestaw Kibri , oszlifujesz elementy , dopasujesz , polakierujesz , skleisz z należytą dokładnością okazuje się że wychodzi perełka modelarska ;);):)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#71
Heniu Kibri robi świetne modele , tylko one pokazują nasze zdolności modelarskie a w zasadzie ich najsłabsze strony, jak kupisz nowy zestaw Kibri , oszlifujesz elementy , dopasujesz , polakierujesz , skleisz z należytą dokładnością okazuje się że wychodzi perełka modelarska ;);):)
Ok.Zgadzam się z Tobą, że to można zrobić ale naklejka pozostanie naklejką i szlifując ją i mocząc na przemian kalki z niej nie zrobisz;):eek::eek::p
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#73

Podobne wątki