• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - jestrabh

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#21
Mi pewnie tak jak większości użytkowników bardziej do gustu ta czerwona przypadnie , wszak w takim kolorze była dość pospolita . Co do poziomu wykonania to nie można tutaj wybrać faworyta bo obie trzymają bardzo wysoki poziom .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#22
Obie są rewelacyjne , może kiedyś mi się uda upolować w rozsądnej cenie , ostatnio na alledrogo były kity ale poszły za grubą kasę .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#23
Piękne te Białoruśki. Dobrze, że takie mam, to nie ma zazdrości. (y) A tak w w ogóle to świetne zdjęcia.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#24
Piękne te Białoruśki. Dobrze, że takie mam, to nie ma zazdrości. (y) A tak w w ogóle to świetne zdjęcia.
A dziękuję Ci Mafo za miłe słowa.Odnośnie zdjęć to muszę się przyznać, ze eksperymentowałem z lustrzanką Sony. Dwa obiektywy były za mało, więc wywaliłem kolejną grubą kasę na oryginalny obiektyw makro od Soniaka i z ich efektów nie byłem wcale zadowolony.:(Obecnie robię zdjęcia głównie telefonem i wiem, że jakość nie jest porywająca ale na całkiem przyzwoitym poziomie.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#25
A dziękuję Ci Mafo za miłe słowa.Odnośnie zdjęć to muszę się przyznać, ze eksperymentowałem z lustrzanką Sony. Dwa obiektywy były za mało, więc wywaliłem kolejną grubą kasę na oryginalny obiektyw makro od Soniaka i z ich efektów nie byłem wcale zadowolony.:(Obecnie robię zdjęcia głównie telefonem i wiem, że jakość nie jest porywająca ale na całkiem przyzwoitym poziomie.;)
No wiesz... Z fotografią modeli to jest odwieczny problem. Ja robię głównie lustrzanką, ale nie używam obiektywu do zdjęć macro, bo z tego nic dobrego nie wyjdzie poza wydaniem dużej kasy. Tu-klik jest temat o fotografii i próbujemy wspólnie przekazać trochę swoich doświadczeń. Poczytaj, może coś Ci to pomoże. Jak masz jakieś pytania to dawaj na PW, ja parę lat już fotografuję i mam jakieś tam skromne doświadczenie.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#27
W tym temacie to ostro poszedłeś po bandzie ..(y)kopara opada przy takich prezentacjach ..:eek:Kraz .Tatra i reszta gromadki robi wrażenie ..(y):)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#34
Jasna ...upa ledwo waleriana zadziałała po ostatniej prezentacji,a już trzeba brać kolejną - zlituj się;)
Piękne,piękne i tak można w nieskończoność!!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#37
Kolejna świetna koparka. Pięknie wygląda na Twojej dioramie. Powiem tylko, że wolę ją z czarną łyżką, jakoś tak mi się bardziej kojarzy z tamtych lat.
 

Podobne wątki