1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Specjalne - jestrabh

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika jestrabh, 11 Marca 2016.

1. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kolejny piękny zestaw Ci wyszedł. Jednak te Jelcze od Seweryna są piękne. (y)

• Doceniam Doceniam x 1

2. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Aż się prosi Bartku, ale takowej nie posiadam i chętnie bym nabył do kompletu strażackiego.Tak po cichu liczyłem, że Seweryn coś do tych strażaków wyrzeźbi, ale się przeliczyłem:(

3. Mafo

Daj szansę... Seweryn robi powoli, ale jak już coś wymyśli to wygląda jak oryginał. Mam nadzieję, że wyrzeźbi taką beczkę... ;)

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  4. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Strażacki Jelcz bardzo ładnie się prezentuje.Prezent dla żony komendanta też jest ciekawy.

• Doceniam Doceniam x 1
  5. jestrabh

Dziękuję za komentarze i uwagi;) To dziś kontynuacja tematu strażackiego i kolejny Jelonek z kolekcji

20171018_140924.jpg 20171018_140939.jpg 20171018_141046.jpg 20171018_141001.jpg

• Super! Super! x 7
  6. Mafo

Kolejny bardzo ciekawy pojazd w Twojej kolekcji. Tym razem, z tego co widzę, to z manufaktury Tololoko. Świetna miniaturka w barwach strażackich.

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Nie jest z manufaktury Tololoko, to też żywiczny kit, ale kupiony lata temu na jednym z aukcyjnych serwisów Maćku. Model zrobiony w oparciu na pojazd z JRG7 Warszawa.

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 2
  8. Mafo

Dzięki za info. Nie wiedziałem, że były takie kity w sprzedaży.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. jestrabh

Nie ma nic lepszego od uzyskania informacji z pierwszej ręki :) no i wykonawcy tego modelu;)

10. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Piękny ten kwatermistrzowski jeleń .

• Doceniam Doceniam x 1
  11. Foto998

Foto998 Aktywny użytkownik

Klasa sama w sobie, każdy strażacki polonik na wagę złota. Zazdrość jest :p

• Doceniam Doceniam x 1
  12. jestrabh

Że, jest piękny to fakt.Tylko to Jelon Bartku a, nie jeleń. Bo te to w lesie występują;)

13. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Świetny Jelon (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. jestrabh

To dziś kolejny Jelon w służbie strażackiej.

20171018_141141.jpg 20171018_141154.jpg 20171018_141225.jpg 20171018_141238.jpg 20171018_141253.jpg 20171018_141315.jpg 20171018_141307.jpg

• Super! Super! x 8
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  15. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Coś mi się wydaje że masz najwięcej Jelczy na tym forum , kolejny kapitalny model ,mam jednak jedną wątpliwość co do rączek na podszybiu , czy one czasem nie powinny być tam gdzie te malutkie otwory ?

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Kolejny kapitalny Jelcz w Twojej kolekcji . Pięknie się w czerwieni prezentują .

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Mafo

Ciekawy ten Jelczyk. Rączki rzeczywiście nie do końca w ty miejscu, a i przeskalowane. Ale model bardzo mi się podoba.

• Doceniam Doceniam x 1
  18. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Rewelacyjny Jelcz :) Wygląda jak z drogi zdjęty.

• Doceniam Doceniam x 1
  19. adamwyt

adamwyt Znany użytkownik

Piękny strażak.

• Doceniam Doceniam x 1
  20. xxx

xxx Aktywny użytkownik

Troszkę o tym co kilka stron wcześniej.
    Betoniarnia robi ogromne i doskonałe wrażenie. Piękna jest i sama diorama i to co na niej zastajemy :) Zdjęcia czarno-białe są doskonałym dopełnieniem i wspomnieniem tamtych lat. Kolekcja piękna. :)

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij