1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Specjalne - jestrabh

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika jestrabh, 11 Marca 2016.

1. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

STEYR wyglądał i wygląda dalej niesamowicie, zawsze mi się podobały te pojazdy :), a betoniara jest wypasiona na maxa, brudzing (y) - gratuluje, delikatnie i ze smakiem.

• Doceniam Doceniam x 1

2. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Pięknie zrobiony model. To Twoja przeróbka?
    Cała baza wygląda rewelacyjnie. Jest klimat. (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Nie, taki dobry w tej materii to ja jeszcze nie jestem, a szkoda:( Ten model też wyszedł z pod ręki Piotra.

4. Mafo

Tak właśnie myślałem. :)

5. maniac64

maniac64 Znany użytkownik

Świetna ta betoniara (y)(y) prezentacja też super

• Doceniam Doceniam x 1
  6. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Dla takich modeli warto żyć:) Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach.

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Prawdę mówiąc to w naszym kraju dość mało było takich gruszek , raczej to Tatry były głównym podwoziem pod takie zabudowy . Jeśli chodzi o sam model to kapitalnie się prezentuje . Pięknie zwaloryzowany . Idealnie wpasowuje się w klimat tej betoniarni .

• Doceniam Doceniam x 1
  8. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Fajnie wykonany model.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Foto998

Foto998 Aktywny użytkownik

Świetnie "ufajdana" grucha, a i podwozie Steyra robi robotę. Gratulacje posiadania modelu :)

• Doceniam Doceniam x 1
  10. jestrabh

Spokojnie to tylko działania propagandowe Dyrektora betoniarni;), który jako wyróżniający się aktywista partyjny dowiedziawszy się o nie zapowiedzianej wizycie I Sekretarza KW PZPR postanowił błysnąć i przypodobać się władzy. Na ten dzień zgromadził na węźle sprzęt z całego rejonu. Pracownikom posiadającym swoje pojazdy nakazał pod rygorem zwolnienia z pracy przyjechać nimi do pracy. Nawet cieć pilnujący na bramie musiał przyjechać swoją ledwie żywą "skarpetą". No, a kolega po linii partyjnej z Łączności, aby jeszcze bardziej zagęścić teren sprzętowo wysłał swoje samochody techniczne na teren betoniarni. :):);) Skalę przedsięwzięcia ilustrują poniższe zdjęcia:).......

20170830_112928.jpg 20170830_112918.jpg 20170830_112934.jpg 20170830_112913.jpg 20170830_112828.jpg 20170830_112419.jpg 20170830_112428.jpg 20170830_112440.jpg 20170830_112519.jpg 20170830_112532.jpg 20170830_112557.jpg

• Super! Super! x 17
    • Kocham to! Kocham to! x 6
  11. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Robi spore wrażenie :)

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Pietras83

Pietras83 Aktywny użytkownik

Pięknie prezentuje się ten plac tj betoniarnia, szczególnie podobają mi się zdjęcia czrno białe...

• Doceniam Doceniam x 1
  13. Mafo

Jestem pod wrażeniem rozmachu tej prezentacji, a czarno-białe zdjęcia wyszły niesamowicie klimatycznie. (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Świetna prezentacja , szkoda tylko że ten plac taki mały bo miałbyś tam jeszcze co dostawić :D

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Na stosunkowo niedużym kawałku wyszła świetna diorama. Podoba mi się ten klimat, wykonanie i oczywiście pojazdy, które tam stoją. Muszę przyznać że naszła mnie ochota na coś podobnego do moich Jelczy Transbudu. Te Tarpany to czyja produkcja?

• Doceniam Doceniam x 1
  16. wrocek

wrocek Znany użytkownik

Tarpany są od kolegi @piotr66

• Doceniam Doceniam x 1
    • Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  17. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Wracam tu dziś znów po raz kolejny (nie pamiętam który;)) i nie mogę się napatrzeć w zachwycie. Pozostaje mi pogratulować wielce.

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  18. wrocek

wrocek Znany użytkownik

Plac z zabudową i wszystkimi modelami powala na kolana. Szczerze gratuluję takich zbiorów. Patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę.

• Doceniam Doceniam x 1
  19. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Świetna robota, myślę że aktywiści i sekretarz byli bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i wszelkie normy zostały wypracowane (y)
    Genialna prezentacja aż trudno wybrać faworyta :gwizd:

• Doceniam Doceniam x 1
  20. jestrabh

:):):)

Ostatnio edytowane: 6 Września 2017

Udostępnij