1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Specjalne - jestrabh

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika jestrabh, 11 Marca 2016.

1. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

W tym temacie chcę zaprezentować moje modele pojazdów specjalnych.Na kolekcję składają się modele z różnych źródeł , także od kolegów z tego forum.Zapraszam do komentowania.:)

Załączniki:

• Super! Super! x 10
    Ostatnio edytowane: 11 Marca 2016

2. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Co można napisać , ekstra wykonany model a do tego mocno unikatowy , gratuluję (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Jak na ten model patrzę to chciałbym pogratulować kierowcy który takim po drogach operował . Nie lada wyzwanie . Sam model kapitalnie się prezentuje . Mocno idziesz w tych swoich tematach :)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. wujcik

wujcik Znany użytkownik

Piękny model ciekawej maszyny,gdzieniegdzie jeszcze używanej jako dźwig stacjonarny.Gratulacje po raz kolejny (y).

• Doceniam Doceniam x 1
  5. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Piękny klasyk warty uwagi :) gratuluję

• Doceniam Doceniam x 1
  6. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Pięknie wykonany model Kraza. Zabudowa dźwigowa też świetna. Takiego właśnie brakuje mi w kolekcji. Można pozazdrościć.

• Doceniam Doceniam x 1
  7. jestrabh

To dziś dźwig dla odmiany od naszych południowych sąsiadów.

Załączniki:

• Super! Super! x 9
  8. Mafo

Świetna jest ta Tatra. Przydałoby się poprowadzić linę wzdłuż ramienia i nawinąć na bęben. Gratuluję nabytku. Tak na marginesie powiem, że swojej jeszcze nie obfociłem.

9. jestrabh

Dzięki Mafo. Masz rację z tą liną, że razi, ale nie mam takiej cienkiej i "lejącej"aby podmienić. Masz jakiś patent?

10. Mafo

No właśnie nie mam, a to ze względu na ruchome i wysuwane ramię dźwigu. Jak na coś wpadnę to dam znać.

11. Lec Go (Bartek)

Nawiązując do tematyki budowlanej to powiem że kopara opada :D Pięknie jest ta tatra wykonana . Co do bębna to nadał by się tu włos z końskiego ogna , ale to nieco ryzykowne :D

• Śmieszny Śmieszny x 1
  12. jestrabh

Dzięki Lec Go, ale gdzie szukać tego ogna?:p A jak już wspomniałeś o koparach.....;) To miałeś na myśli może......, którąś z tych?:D:ROFL: Od, której zacząć prezentację?

Załączniki:

• Super! Super! x 7
  13. Lec Go (Bartek)

Drażnisz Lwa , a to ryzykowne :D Musisz tak rujnować psychicznie ludzi w niedziele z samego rana :D Pokazuj pojedynczo żeby był czas się zachwycić bo jest czym i skomentować . Jeszcze jedną prośbę mam , a mianowicie wrzucaj duże zdjęcia .

• Popieram Popieram x 2
  14. wujcik

wujcik Znany użytkownik

Tatra wykonana znakomicie a i koparki zapowiadają się podobnie.

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Ciężki poranek , Heniu dołożył do pieca (y)
    Świetne modele gratuluję .

16. jestrabh

Muszę się śpieszyć bo sezon grzewczy się kończy;), a słoneczko coraz wyżej i trza się do sezonu letniego szykować.

17. jestrabh

No to lecim po kolei;) Znana i druga troszkę mniej popularna Białoruśka. 20160313_135448.jpg 20160313_135517.jpg 20160313_135533.jpg 20160313_135544.jpg 20160313_135601.jpg 20160313_135617.jpg 20160313_134959.jpg 20160313_134942.jpg 20160313_134916.jpg 20160313_135029.jpg

Załączniki:

• Super! Super! x 10
    Ostatnio edytowane: 13 Marca 2016
  18. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

O jak najbardziej ciekawa prezentacja :) dla mnie jest świwtna ta czerwona

19. wrocek

wrocek Znany użytkownik

Aaaaaa:eek:
    Patrzę i napatrzyć się nie mogę.REWELACJA.
    Czy możesz wrzucić dla odmiany zdjęcie jakiegoś gniota??;)

20. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Świetne są.(y)

Udostępnij