• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - Brodagaz

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Masz tez mercedesa vito z zoll? Policyjny mercedes atego wiem, ze w katalogu jest podpisany jako policja Dortmund, widać gdzieś na tym modelu taki napis? Pytam bo wyglada tak, jakby nie miał żadnych napisów.
 

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Chodzi mi o policyjne atego z 52str. Dużo modeli służb ratunkowych wyprodukowanych przez Herpe jest odwzorowaniem prawdziwych pojazdów z konkretnych miejscowości i te nazwy miast są na tych modelach. W katalogu Herpa takie atego jest podpisane: polizei Dortmund, ale nie widzę takiego napisu na modelu, ani herbu tego miasta na zdjęciach. Dlatego pytałem czy gdzieś na tym modelu jest napis polizei Dortmund.
Jeśli chodzi o zoll polizei to zauważyłem jeden model w Twojej kolekcji, dlatego pytałem, czy masz też mercedesa vito polizei zoll, bo wiem ze herpa taki model też wyprodukowała.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Chodzi mi o policyjne atego z 52str. Dużo modeli służb ratunkowych wyprodukowanych przez Herpe jest odwzorowaniem prawdziwych pojazdów z konkretnych miejscowości i te nazwy miast są na tych modelach. W katalogu Herpa takie atego jest podpisane: polizei Dortmund, ale nie widzę takiego napisu na modelu, ani herbu tego miasta na zdjęciach. Dlatego pytałem czy gdzieś na tym modelu jest napis polizei Dortmund.
Jeśli chodzi o zoll polizei to zauważyłem jeden model w Twojej kolekcji, dlatego pytałem, czy masz też mercedesa vito polizei zoll, bo wiem ze herpa taki model też wyprodukowała.
Wybacz miałem dość ciężki dzień nawet jak dla mnie , co do Vito to niestety nie mam , a co do Atego rzeczywiście nie mam na nim żadnych napisów , po prostu jest taki jak widać na zdjęciach , Herpa tak ma że różne rzeczy pisze w katalogach a jak się porówna z samochodami 1-1 to się okazuje że np. konfiguracja inna :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Piękna ta Wołga. Razem z Moskwiczem stanowią świetną parę. Czarno-białe fotki bardzo klimatyczne.
 

Podobne wątki