1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Specjalne - Brodagaz

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika Brodagaz, 31 Maja 2013.

1. trucker

trucker Znany użytkownik

Masz tez mercedesa vito z zoll? Policyjny mercedes atego wiem, ze w katalogu jest podpisany jako policja Dortmund, widać gdzieś na tym modelu taki napis? Pytam bo wyglada tak, jakby nie miał żadnych napisów.

2. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Trudne pytanie :) i niestety go nie rozumiem :(

3. trucker

trucker Znany użytkownik

Chodzi mi o policyjne atego z 52str. Dużo modeli służb ratunkowych wyprodukowanych przez Herpe jest odwzorowaniem prawdziwych pojazdów z konkretnych miejscowości i te nazwy miast są na tych modelach. W katalogu Herpa takie atego jest podpisane: polizei Dortmund, ale nie widzę takiego napisu na modelu, ani herbu tego miasta na zdjęciach. Dlatego pytałem czy gdzieś na tym modelu jest napis polizei Dortmund.
    Jeśli chodzi o zoll polizei to zauważyłem jeden model w Twojej kolekcji, dlatego pytałem, czy masz też mercedesa vito polizei zoll, bo wiem ze herpa taki model też wyprodukowała.

4. Brodagaz

Wybacz miałem dość ciężki dzień nawet jak dla mnie , co do Vito to niestety nie mam , a co do Atego rzeczywiście nie mam na nim żadnych napisów , po prostu jest taki jak widać na zdjęciach , Herpa tak ma że różne rzeczy pisze w katalogach a jak się porówna z samochodami 1-1 to się okazuje że np. konfiguracja inna :)

• Doceniam Doceniam x 1
  5. trucker

trucker Znany użytkownik

Nic się nie stało. Hmm szkoda, że tak robią, No cóż jednak nie zawsze odwzorowują rzeczywiste samochody.

6. Brodagaz

IMG_7336.JPG IMG_7338.JPG IMG_7340.JPG IMG_7342.JPG IMG_7344.JPG IMG_7347.JPG

• Super! Super! x 9
    • Doceniam Doceniam x 1
  7. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Piękna ta Wołga. Razem z Moskwiczem stanowią świetną parę. Czarno-białe fotki bardzo klimatyczne.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Świetna jest ta Wołga ,podoba mi sie w takim żółtym malowaniu .a razem z Moskwiczem tworzy fajny duet .

• Doceniam Doceniam x 1
  9. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Wołga rewelacyjna,podoba mi się takie malowanie.

• Doceniam Doceniam x 1
  10. trucker

trucker Znany użytkownik

To jest radiowóz? Malowanie flagi ukraińskiej. Czy to pojazd z Ukrainy?

11. Brodagaz

To jest milicja z dawnego ZSRR :)

12. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Ruskie maszyny milicyjne świetnie się prezentują, zwłaszcza na fotce czarno-białej.(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  13. maniac64

maniac64 Znany użytkownik

Fajny model milicyjnej wołgi (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Model udany, wiem bo posiadam.Malowanie radiowozów z byłego ZSRR było fajne.

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Fajny pojazd.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Brodagaz

IMG_6784.JPG IMG_6786.JPG IMG_6789.JPG IMG_6790.JPG

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 1
  17. trucker

trucker Znany użytkownik

Fajnie się prezentuje ten transit, z jakiego kraju jest ten radiowóz?

• Doceniam Doceniam x 1
  18. Brodagaz

Słoweńska policja :)

19. maniac64

maniac64 Znany użytkownik

Zawias z tyłu już do wymiany ,bo troche przysiadł sobie ten tranzystor ale model bardzo ciekawy i unikatowy (y)(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  20. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Rzadkie malowanie...

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij