• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalistyczne, Służby komunalne

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#22
Ciekawy zbiór karetek. Widzę, że jesteś szczęśliwym posiadaczem unikatowych karetek wojskowych i to dwóch sztuk. (y) Szkoda tylko, że Adam nie zrobił ich zgodnie z oryginałem, :( a przecież przesyłałem mu zdjęcia bezpośrednio z placu w firmie produkującej te ambulanse.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
#26
Świetne modele prezentujesz, i te powszechnie znane i zdublowane w Twoich zbiorach, jak i te jednostkowe.
Ostatnia prezentacja szczególnie mnie zainteresowała.
Twój milicyjny Star, to wypust SAW czy Tololoko?
Porównałem z moim Starem, i są widoczne różnice: lusterka, światła, okratowanie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#29
Stary ciekawe i fajnie zrobione. Seweryn świetnie przerobił adamowe Stary. (y) Szczególnie podoba mi się milicyjny.
 
OP
OP
marekrw

marekrw

Aktywny użytkownik
Reakcje
132 1 0
#30
no to czas na PILOTY

1. Mercedes Vito II
2. Mercedes Vito III
3. Mercedes Sprinter II
4. VW T5
5. VW Caddy I
6. VW Caddy II

Mercedes Vito III biały i żółty a także Sprinter Ch. Pikos są na sprzedaż
 

Załączniki

OP
OP
marekrw

marekrw

Aktywny użytkownik
Reakcje
132 1 0
#32
Dzisiaj trafiły pojazdy służb specjalnych:
1. Biura Operacji Antyterrorystycznych Ford Transit i VW Crafter,
2. SPAT VW T6 i VW T4
3. Służba Ochrony Państwa 2 x Mercedes GLE, VW T6
4. Wydzia Ruchu Frogowego Opel Vectra

Niedługo SOP z powodu ciągłego niszczenia taboru samochodowego dostanie nowe pojazdy. Nie będą to Seicento, ale moim zdaniem powinny bo są bardziej wytrzymałe niż pancerne Audi A8L
 

Załączniki

Podobne wątki