• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalistyczne, Służby komunalne

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#8
Widzę, że grubo u Ciebie, obydwie prezentacje wspaniałe, modeli co nie miara, jeżeli chodzi o samą dioramę to powiem tyle, że wyprzedziłeś mnie kiedyś z jej zakupem... :) gratuluje zbiorów !
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#10
coś te policjanty leniwe - połowa wozów okurzona :)
Rewelacja moim zdaniem. Kolekcja naprawdę ciekawa. Prezentacja też. Szkoda że radiowozom brakuje tablic. No i ten kurz drażni.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#13
:D Jelcze i Star robią przednie wrażenie, (y)(y) diorama dla nich jest IDEALNA :love:.
Policyjnych nazbierałeś sporo, ... mnie najbardziej rażą belki na Tranzitach, Focusach, oraz Mondeo. Ale ogólnie - szacun.(y)
 
OP
OP
marekrw

marekrw

Aktywny użytkownik
Reakcje
132 1 0
#14
mnie też rażą te belki ale na chwile obecną nie mogę znaleźć dla nich nic lepszego , no chyba, że znacie jakiś dostępny produkt który by pasował do nich
 

Podobne wątki