• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalistyczne, budowlane, gabaryty - Łukasz.J Luk

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#21
Piloty w Twoim wykonaniu robią naprawdę duże wrażenie.
Ciężko wybrać tego "naj" - bo wszystkie są rewelacyjne.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#22
Modele przepiękne ,nie mam głównego faworyta poniewarz wszystkie bardzo mi się podobają .super kolekcja ..
 
OP
OP
Ł
Reakcje
0 0 0
#23
Dawno mnie tu nie było i dawno nic dodawałem, ale mam nadzieję, że teraz się to zmieni ;)
Za wszystkie komentarze jeszcze raz dziękuje, natomiast pod spodem mała zapowiedź następnych aktualizacji mojego wątku na forum. Pojawi się też kilka innych ciekawych modeli związanych z gabarytami ;)

Liebeherr LR 1600/2:
20141021_175539.jpg


20141021_175647 - Kopia.jpg


Pozdrawiam :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#24
Ciekawy ten dźwig. Widzę, że dziś już drugi na forum. Nie wiedziałem, że Herpa zrobiła ten dźwig w tylu kolorach. Zapowiada się ciekawie.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#25
O tak Maciek z tego co mi wiadomo to jeszcze Kolega Porsche Design i chyba Broda zaprezentują nam dźwig w barwach Felbermayr-a... więc czekamy (y). A żółtek będzie fajnie wyglądał przy czerwonym :D.
 
OP
OP
Ł
Reakcje
0 0 0
#32
Plaga tych dźwigów będzie. Jakiś przetarg wygraliście czy co. :)
Koniec roku sprzyja zakupom inwestycyjnym, w tym roku nawet za bardzo ;)

Ciekawe czy będą jakieś wyścigi, kto pierwszy złoży dźwig.
Póki co były, kto szybciej rozłoży... do transportu - wygrał Rysa, jak wczoraj można było zobaczyć :D


Za nim u mnie pojawi się dźwig, to wcześniej jeszcze dwa nowe nabytki w "firmie" na podwoziu Mercedes-Benz Zetros 6x6 (Herpa). Pierwszy w typowej zabudowie przystosowanej do różnego rodzaju transportów budowlanych:
DSC03710.JPG


DSC03723.JPG


Drugi w zabudowie warsztatowej, jako pogotowie techniczne:
DSC03754.JPG


DSC03769.JPG


DSC03744.JPG


DSC03792.JPG


Kalki (obydwa): TL-Decalas + MF-zone
Zabudowa (warsztatowa): Adam Modellbau (na specjalne zamówienie)
Montaż zabudowy: RYSA13
Wykończenie (obydwa): własne

Reżysera nie było :D (po prostu w ilości podwykonawców modelu również naśladujemy rzeczywistość)

Pozdrawiam :)
Ł.J
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#34
Świetnie się prezentują te Zetrosy ;) ...same w sobie wyglądają dobrze a dopracowane szczegóły tylko dają tą tzw "wisienkę na torcie" (y). Co do wyścigów z dźwigami to nie ma co się spieszyć bo jak było można zobaczyć wióry się sypią :LOL:.
 

Podobne wątki