• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalistyczne, budowlane, gabaryty - Łukasz.J Luk

Łukasz.J Luk

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich w moim pierwszym wątku na forum, w którym zaprezentuję swoją skromną kolekcję pojazdów specjalistycznych, budowlanych, gabarytów i innych pojazdów związanych z transportem ponadgabarytowym :) Na początek także chciałbym podziękować koledze RYSA13 za motywację do założenia ów tematu i duże wsparcie przy pierwszych krokach w gabarytach ;)


Na początek część posiadanych przeze mnie "PILOTów".
Wszystkie opinie, komentarze i sugestie bardzo mile widziane :)

1. Volkswagen Passat CC
DSC01376.JPG

DSC01378.JPG

DSC01431.JPG


2. Volkswagen Passat B6
DSC01387.JPG

DSC01390.JPG

DSC01428.JPG


3. Mercedes Benz Citan
DSC01414.JPG

DSC01426.JPG


4. Land Rover Defender
DSC01403.JPG

DSC01409.JPG


I na koniec zbiorczo i przy robocie...
DSC01433.JPG

DSC01505.JPG


Przeróbki pojazdów własne. Kalki TL-Decal i MF-Zone

Pozdrawiam :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#5
Witaj na forum. Piękne i mocne wejście. (y) Fajne modele pokazujesz. Twoje przeróbki wyglądają świetnie. Najbardziej przypadł mi Citan i Defender. Chyba będę tu stałym bywalcem.;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
#6
Witam na forum . Elegancka prezentacja , aż się boję co będzie dalej pokazywane . Musisz uważać żeby nam kolegi Brody w kryzys nie wprowadzić bo to jeden z jego koników :D Z tej prezentacji ciężko wybrać faworyta , ale chyba postawiłbym na landka .
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#7
Witamy, witamy w Naszych skromnych progach... w końcu :podstepny:. Piloty są świetne a i białe są też ładne, moim faworytem jest MB Citan ale wszystkie wyglądają bardzo dostojnie. Więc czekamy na więcej ;).
 
OP
OP
Ł

Łukasz.J Luk

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Dzięki wielkie Wszystkim za miłe i pozytywne komentarze zaraz przy pierwszej prezentacji :)

Witam na forum . Elegancka prezentacja , aż się boję co będzie dalej pokazywane . Musisz uważać żeby nam kolegi Brody w kryzys nie wprowadzić bo to jeden z jego koników :D Z tej prezentacji ciężko wybrać faworyta , ale chyba postawiłbym na landka .
Do zbiorów kolegi Brody, to mi jeszcze bardzo daleko a żeby je dogonić, to bym musiał zaciągnąć kredyt w banku :D


Dziś kolejna porcja fotek z pilotami - tym razem 3x VW T5 (dwa w wersji BF3 i jeden w wersji wysokiej "blaszanki")
DSC01465.JPG

DSC01452.JPG

DSC01458.JPG

DSC01434.JPG

DSC01437.JPG

DSC01445.JPG

I zbiorczo wszystkie T5-tki:
DSC01467.JPG


Pozdrawiam :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#13
Piloty świetne, bardzo mi się podobają i jak tak patrzę to pilotów masz na pewno więcej niż ja.
Mądrzy ludzie mówią że nie ilość jest ważna tylko jakość ;)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#18
Asysta do gabarytów ważna jest. Z pierwszej prezentacji to Citan najbardziej pasuje do tego typu pracy. Natomiast druga - to już wszystkie modele.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#20
Pięknie wyglądają te piloty. Wszystkie fajne i trudno wybrać faworyta.
 

Podobne wątki