• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Spatynowane 1:1

drwalu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
Peugeot to przypadkiem znana i słynna wersja 4X4 , bo dość wysoko stoi?
masz na myśli wersję DANGEL. Niestety nie. To jest kombi lecz nie takie zwykłe, bo wersja USA.

Dangel :





no i tu jeszcze raz dla porównania mój nieDangel z kolegi CXem, który też by się tu nadawał do tematu zanim się z nim rozprawiliśmy ;)

WP_20141125_008.jpg
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#47
No 4x4 taki mi się zawsze marzył ;):)
Mi też jak w Samochody świata go zobaczyłem .
masz na myśli wersję DANGEL. Niestety nie. To jest kombi lecz nie takie zwykłe, bo wersja USA.

Dangel :





no i tu jeszcze raz dla porównania mój nieDangel z kolegi CXem, który też by się tu nadawał do tematu zanim się z nim rozprawiliśmy ;)

Zobacz załącznik 373493

A kolega tak przez przypadeczek nie zna historii tego z USA ? skąd jest jak trafił do PL .
 

drwalu

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#48
A kolega tak przez przypadeczek nie zna historii tego z USA ? skąd jest jak trafił do PL .
Niestety nie wiem co i jak od urodzenia... Sprowadził go do Polski żołnierz USA z jednostki spadochroniarzy, bo tu stacjonował. Auto zostało sprzedane nie wiem po jakim czasie. Wiele lat jeździł na rejonie Trójmiasta, potem 7 lat rejon Katowic, aż parę lat temu trafił pod Opole do mnie :) Niestety nie uchowały się żadne dokumenty dodatkowe...
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#49
Niestety nie wiem co i jak od urodzenia... Sprowadził go do Polski żołnierz USA z jednostki spadochroniarzy, bo tu stacjonował. Auto zostało sprzedane nie wiem po jakim czasie. Wiele lat jeździł na rejonie Trójmiasta, potem 7 lat rejon Katowic, aż parę lat temu trafił pod Opole do mnie :) Niestety nie uchowały się żadne dokumenty dodatkowe...
Dzięki , bo tu pod Poznaniem też właśnie taki był .:)