• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Spatynowane 1:1

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#35
Świetny pomysł na wątek(y). Najlepsza fotka dla mnie to żółty Żuk z kabiną Kamaza. Ciekawe co by powiedzieli jak byś te fotkę wkleił w wątek o dostawczych- pewnie byłby lament ;), ze to powyżej 3.5t itp.;). Szkoda też tego Forda niebieskiego spod property 153. A tu mam takie (kiedys już wklejałem te fotki w innych wątkach ale nadają się tu również idealnie):
Land Rover:

20140920_092047.jpg


Renia:

20150117_135221.jpg
 

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#38
Mam wrażenie że to stoi na terenie niczyim, na tarasie zalewowym. Można od drogi podjechać czymś z dużym HDS-em i zabrać. Obok leżą jeszcze mocno skorodowane dwie niewielkie łodzie metalowe (czyżby desantowe?). To znaczy, trzeba by sprawdzić wpierw czy to tam jeszcze jest...

Ha, zdaje się że na forum Odkrywcy ktoś go już namierzył, podejrzewając że może to być ciągnik artyleryjski, ale po porównaniu zdjęć wychodzi na to że najbardziej pasuje do przedwojennego amerykańskiego cywilnego ciągnika IHC MacCormick-Deering Trac TracTor 10-20. Rok produkcji pomiędzy 1927 a 1932. Dostarczany w ramach powojennej pomocy do Europy, jakimś cudem trafił tutaj.

http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum24/ihc_maccormickdeering_tractractor_1020_no.20.jpg

No i jednak jest na czyimś polu.
 
Ostatnio edytowane: