• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa Spalinowy warsztat Mateusza

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Wersja 2.0 w 99% gotowa.
Przy okazji trawienia blach wpuszczę w wolne miejsca foto-trawione studzienki. Które będą do sprzedana.
Natomiast by projekt doszedł do skutku zawieszam plan robienia modeli na sprzedaż. Dzięki temu nie będę miał presji nad samym sobą.
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Jacku porzuć nadzieję na wyjaśnienie, jeśli to ten Mirek, to dopiero początek podobnych błyskotliwych wypowiedzi, przekonałem się o tym na własnej skórze.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Czy był by ktoś zainteresowany zestawem do samodzielnego montażu budy ST44 w skali 0? Oczywiście Bardziej zdolni montaż wykonają lepiej ode mnie. A jak wygląda buda można zobaczyć powyżej. W późniejszym terminie na pewno wykonam jeszcze drukowane boczki wózków oraz zbiornik i zgarniacze.
Cena zestawu Samej budy wynosiła by około 1400-1500zł.
A moją budę można nabyć za 1100zł
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Dziś stałem się posiadaczem takich oto wózków pod druk 3D. Przy wolnych środkach spróbuję to zlecić do druku. Może nawet w brązie. Jednak w pierwszej kolejności muszę nanieść minimalne zmiany.
 

Załączniki

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Dziś stałem się posiadaczem takich oto wózków pod druk 3D. Przy wolnych środkach spróbuję to zlecić do druku. Może nawet w brązie. Jednak w pierwszej kolejności muszę nanieść minimalne zmiany.
 
Reakcje
2 0 0
Ja bym je rozgrupował i drukował w częściach, łatwiej potem zrobić formę do odlewów. W takiej formie też ci wydrukują i odleją, ale wtedy to się drukuje z wosku i matka jest jednorazowa ;)
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Tak wiem. Ale jest to moim zdanie dobra baza by nie rysować od początku. Ramę można na krańcach przerobić. Cylindry dodać. Cięgła hamulcowe wytrawić