• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa Spalinowy warsztat Mateusza

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.372 2 0
Odlewałem dużo elementów i wiem że tego nie odlejesz w całości , formę zrobisz ale nie wyjmiesz wtrysku z wosku z formy,połamie się i dużo pracy i kasy stracisz
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
z grubsza tak samo:D. A ty to możesz zapisać w OBJ? STL? 3DS?
Adamie może uda się wydrukować w brązie to nie trzeba będzie odlewać.
 
Reakcje
2 0 0
http://www.pacificlocomotive.com/
Tu możesz zobaczyć jak wygląda mniej więcej ta technika. Ja bym narysował od zera, rozdzielając na pojedyncze elementy, takie które da się zaformować, wtedy matkę robisz raz a odlewasz ile potrzebujesz i potem tylko lutujesz puzzle. W dziale o skalach większych wrzuciłem link do forum niemieckiego, tam to dobrze widać, choć rama jest trawiona.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
To 6 lat minęło od ostatniego wpisu?
No dobra.
A więc przywracam projekt ST44-313 Lublin.
Nie było by powrotu gdyby nie Jacek ( Meggido) Rama wózka to jego dzieło. Ja to tylko wydrukowałem.
20200214_165506.jpg
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
Nie ważne ile projekt zalegał , takie rozgrzebane modele zapewne ma większość z nas .
Tak że nie przejmuj się , ważne abyś miał wene do skończenia , czego Ci życzę .
No i oczywiście kibicuję .
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.256 496 29
Z psychologicznego punktu widzenia, chwalenie się rozpoczęciem projektu, negatywnie wpływa na jego realizację, wiem bo ćwiczyłem to kilka razy.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
E tam Paweł. Nie siej mi tu negatywnych fal.
Jak nie wyjdzie to nic się nie stanie.
To nie gra o złote gacie.