• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spalinowo-elektryczny hyde park (ale tylko nasze koleje i czasy współczesne)

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
Nie wstawiaj do swojego wpisu link do pliku jaki się znajduje na Twoim dysku, bo takie coś nie będzie działać. Dołącz ten plik jako załącznik do wpisu, tak jak zdjęcia.
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
Zastanawiam się po co modernizuje się stare trupy ?
W SKM-T kible dwa lata po modernizacji przedstawiają stan sprzed modernizacji więc trwała ona nie jest .
To samo z lokomotywami Cargo -modernizowane są tylko po to aby Niemcy mieli gdzie sprzedawać silniki spalinowe i inne części np do Dragona.
Mieliśmy kiedyś biuro konstrukcyjne, mieliśmy fabryki lokomotyw , co mamy dziś ?, ....nie napiszę bo mnie wyleją z forum :)
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
Ty wiesz co to jest na kolei kibel ? to EN57 :) a na SKM-T kible w kiblach są zamknięte( nawet te z przewijakami dla matek) i nie da się spuścić wody.
Kible modernizowane 4 lata temu ida znów na modernizację w SKM-T, to zakrawa na jakąś parodję !
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
Ty wiesz co to jest na kolei kibel ? to EN57
Ja na kolei spotykam tylko ubikacje :(

Owszem, zdarzyło mi się kilkakrotnie spotkać z obrazkiem, że jakiś cham narobił na środku w przedziale EZT EN57 albo obsikał ścianę, ale to zapewne nie był miłośnik kolei.

Wydaje mi się, że tu na tym forum piszą ci autentyczni miłośnicy kolei, przez duże M ...
 

Podobne wątki