• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spalinowo-elektryczny hyde park (ale tylko nasze koleje i bez czasów współczesnych)

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.477 56 5
#24
Nie powinno zabraknąć w tym wątku tej lokomotywy ,krzątającej się po wszystkich większych stacjach kolejowych ,a dzisiaj nie co zapomnianej.
SM41-121aswidnica.jpg
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
#28
Prosba do administracji/moderatora o stworzenie ikonki z opadajaca szczeka:confused: te SM41 widzialem kilka razy ku mojemu obrzydzeniu na linii z Walbrzycha do Klodzka, ciagnely sklady osobowe chyba w zastepstwie za SP32 lub TKt48.
 

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
#29
No, co panowie!? Temat-rzeka a już jakby wyschnięta?:) Podsyłam fotkę takiego SP42. Numeru nie pamiętam, wydaje mi się, że 110, ale raczej chyba nie.... SP42 z MD Fosowskie. Kędzierzyn ok. 1990r.
SP42-110 Kędzierzyn K. 1990.jpg
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
#31
Zdjęcię wygrzebane z sieci. W moim kompie od 3 lat. Opis: Bydgoszcz - Brodnica. Więcej nie wiem. Przy okazji znalazłem takie oto zgrupowanie Ganzów. Gdzie to jest i kiedy -???????


Ganze1.jpg
[DOUBLEPOST=1388176273,1388175717][/DOUBLEPOST]I jak wątek spalinowy to pasuje to: LKR wjeżdża do Karpacza:

LKR w Karpaczu.jpg
 
Ostatnio edytowane:

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
#32
Zgrupowanie ganzów. To jest Olsztyn. Tam stacjonowały SN61, wiele z nich pamiętam, bo wyjeździłem się nimi między Olsztynem a Czerwonką. chyba najbardziej w 541 i 544, ale nie tylko. Ta TKt48 to 105. Stacjonowała w pomocniczej parowozowni w Szczytnie. Te same zdjęcie też wygrzebałem gdzieś w necie i czytałem opis. Rok jak się nie mylę 1985, to by się zgadzało, bo elektryfikacja do Olsztyna dotarła jakoś niewiele później. SN61 przekazano do Grudziądza, choć parę egzemplarzy skasowano właśnie w Olsztynie. Jedna z nich: SN61-537 był przerobiony jako SR61-002.
 

Podobne wątki