• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Spacerowicz - Mój tabor, PKP, Epoka V/VI

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.374 28 2
Planuję mojego Lxd2 podobnie zaprezentować w gablocie. Nie mam tylko jej jeszcze go transportować ;) Jeśli chcesz takie transporty realizować częściej, to popracuj nad właściwym podłożeniem lokomotywy na wagonie. Kantówki powinny trafić pod koła zestawów kołowych, bo obrzeża uszkodzą deskowanie wagonów. Później klinami podbij zestawy, drutowanie i w drogę! Brałem udział w kilku takich załadunkach i tak to robiliśmy...

43.jpg

63.jpg

110.jpg
 

Załączniki

OP
OP
Spacerowicz

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
*Wagon spalinowy "Tomek" (Roco 70385), SKPL, DCC z dźwiękiem i oświetleniem wnętrza.
Model bardzo miło mnie zaskoczył... Zdecydowanie warty polecenia.
Poza tym... jego imię zobowiązuje do zakupu... ;)
W realu miałem okazję poznać jedynie "Bartka".
A20210210_221957.jpg

D.20210210_221233_Easy-Resize.com.jpg
H20210210_192627_Easy-Resize.com.jpg
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.101 153 19
Tomku, jestem tak samo zadowolony, jak Ty, sama radość.
SKPL napewno wzbogaci sie o SM03, bo stacja posiada taką lokomotywę, mała, ale obserwowałem ją, jak przetaczała weglarki pełne czarnego złota na Szadku.
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
"Dojechała"...
*Lxd2-243 BEMO, na pokładzie dekoder jazdy Zimo MX618N- Next18.
Piękne zdjęcie i piękna lokomotywa. Mam Lxd2 z tym samym dekoderem, ale o numerze 280, czyli z płaskimi drzwiami do przedziału silnikowego. Została przekuta na tor 12 mm. W niedalekiej przyszłości mam zamiar ją "udźwiękowić".
 
OP
OP
Spacerowicz

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Mogłeś dać jeszcze jakieś pluszaki :p Choć bez tego ogląda się ten wątek znakomicie! :)
Jak dobrze ,że mogę dać drugi raz serduszko za te fotki. Super wyszły te fotki.
Dziękuje chłopaki.

Piękne zdjęcie i piękna lokomotywa. Mam Lxd2 z tym samym dekoderem, ale o numerze 280, czyli z płaskimi drzwiami do przedziału silnikowego. Została przekuta na tor 12 mm. W niedalekiej przyszłości mam zamiar ją "udźwiękowić".
Dziękuje Michale.
Tu: Lxd2-280 masz mój egzemplarz.
Akurat ona jest z dźwiękiem- ale pamiętam, że były problemy z instalacją głośnika/głośnością. Dopiero po wymianie na nieco większy jakość dźwięków była zadawalająca. Bardzo pomógł mi kolega @Sachsen u którego w sklepie zakupiłem/ucyfrowiłem moją 280. Lokomotywka malutka, ale zdecydowanie ma swój urok.
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
Dziękuje chłopaki.



Dziękuje Michale.
Tu: Lxd2-280 masz mój egzemplarz.
Akurat ona jest z dźwiękiem- ale pamiętam, że były problemy z instalacją głośnika/głośnością. Dopiero po wymianie na nieco większy jakość dźwięków była zadawalająca. Bardzo pomógł mi kolega @Sachsen u którego w sklepie zakupiłem/ucyfrowiłem moją 280. Lokomotywka malutka, ale zdecydowanie ma swój urok.
Ja jeszcze moją "ześląśzczę", to znaczy zrobi to ktoś inny w moim imieniu. :)
A moja też pochodzi z tego samego źródła. Fajnie jeździ.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 12
J
Kolekcje 0
Kolekcje 4
Kolekcje 152
Kolekcje 5943

Podobne wątki