• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SP47 na podwozie BR 132

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.485 33 0
No jest taki pomysł aby do tematu wrócić. Muszę tylko posprzątać wszystkie bzdety na warsztacie aby mieć miejsce. Jednak zakup talbotów PKP może ten proces tylko przyśpieszyć :)

Póki co to dziś miałem dosłownie z godzinę wolnego, aby zrobić mini sesje foto gotowej SP47 :) słońce dopisało...
20180909_143639.jpg
Liczę że uda się wybrać jakieś dobre fotki z aparatu. Tutaj wrzucam jedną dwie z telefonu :)
20180909_143713.jpg

20180909_143605.jpg
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Szymon - moim zdaniem to wygląda bardzo dobrze. Sądzę że pokazane osobom, które nie widziały tego wątku dałoby w plebistycie znacznie wyższy wynik niż 1:220
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.485 33 0
Szymon - moim zdaniem to wygląda bardzo dobrze. Sądzę że pokazane osobom, które nie widziały tego wątku dałoby w plebistycie znacznie wyższy wynik niż 1:220
No cóż mogę poradzić Pawle że na dużym forum zniknął fajny watek "mój tabor", gdzie można było pokazać to i owo ;)

Wybrałem jeszcze parę fotek z dzisiejszej sesji. Niestety do ideału im jeszcze brakuje.... no ale nauczymy się i je robić odpowiednio ;)
Lok Solo
solo.JPG
Lok z osobowym
osobowy 1.JPG
osobowy 2.JPG
osobowy 3.JPG
no i z towarowym
towarowy 401Zk-2.JPG
towarowy 401Zk-3.JPG
towarowy banan-1.JPG
towarowy banan-2 401zb.JPG
towarowy banan-3.JPG
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
SP47-01 ze składem dalekobieżnym - mocno wzmocnionym bonanzami. Aż mnie korci aby dodać jeszcze wagon 1/2 klasa, kuszetkę no i wymagające większych przeróbek pocztowy i bagażowy. Myślę też i wytężam wzrok czy choć +/- coś nadaje się na sypialny.