• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SP47 na podwozie BR 132

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.485 33 0
#53
Dzięki Wojtku za miłe słowo ;) Twoja robota też jest ciekawa.... ale chyba ponad moje siły ;) Jakoś technologia druku 3D do mnie bardziej przemawia ;)

Wracając do tematu modelu to on jeszcze trwa ;) Dziś dotarł do mnie kolejny element układanki-
SP47-PKP 220.jpg
czekam jeszcze tylko na blaszki trawione od Grześka i składam model w całość ;) przy okazji oczekując podwozia pod kolejny dziki model ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.485 33 0
#55
No to za chwile będą pierwsze polskie SP47 w 1:220 gotowe !
Pawle jeszcze chwilkę, jeszcze dwie ;) Czekam na blaszki. Mam nadzieje że jutro dojdą do mnie. Najpóźniej w poniedziałek ;)
Buda czeka na dokończenie malowania i na kalki oraz na detale trawione ....
mod 45.jpg
Czekając jednak na detale do budy zabrałem sie za przemalowanie podwozia z szarego na czarne.
Przy okazji zmieniłem w modelu sprzęgi z Marklinowskich na Amerykańskie ;) Mam coraz większą ochotę zaprojektować na druk 3D swoje sprzęgi które będą łatwiejsze do zamontowania w modelach a zwłaszcza w wózkach 1XTa ;) Estetyka modelu zyskała zdecydowanie ;)
mod 41.jpg
mod 42.jpg
mod 44.jpg
Przy okazji fotka drugiej budy z widocznymi +- wnętrznościami w środku ;)
mod 43.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.485 33 0
#58
Przy okazji przeróbki węglarki Marklina 8650, rzuciły mi się w oczy zderzaki które wg mnie idealnie pasują do SP47 :)
20180206_013013-1.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.485 33 0
#60
No to chyba moja i Pawłowa SP47 będzie miała co ciągnąć... na razie 112A. Niebawem więcej wrażeń dotyczących wydruku 3D. 20180313_112544.jpg
Sorki za jakość fotki. Niebawem lepsze wrzucę.
 
Ostatnio edytowane: