• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii SP45/SU45

PIKOL

Ostrzeżony
Reakcje
0 0 0
Cóż za niespodziewana zmiana zdania na temat firmy Piko... ;)
Każdy ma prawo przemyśleć sprawę i zmienić zdanie. Doceniłem produkty PIKO i reorganizuję kolekcję. Praktycznie wszystko wymieniam na Modele PIKO. Tobie też to polecam. Tylko PIKO będzie się liczyło w przyszłości a jego wartość wzrośnie. Wcześniej byłem ślepy. Jak chcesz kontynuować to na priv aby nie zaśmiecać wątku.
 

pptasinski

Aktywny użytkownik
Reakcje
77 0 0
Czy lipcowa premiera oznacza, że model będzie dostępny już w lipcu / sierpniu w sklepach? Któryś z Kolegów ma może jakieś bliższe informacje ? Pierwotnie miał być we wrześniu.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.373 463 29
Każdy ma prawo przemyśleć sprawę i zmienić zdanie. Doceniłem produkty PIKO i reorganizuję kolekcję. Praktycznie wszystko wymieniam na Modele PIKO. Tobie też to polecam.
Doceniam takie podejście do sprawy i przyznanie się do zmiany zdania - nie każdemu to łatwo przychodzi. Ja już mam praktycznie wszystkie modele Piko PKP z interesującej mnie epoki (IIIc-IV), teraz czekam na pasującą do tego SP45. A dyskutować dalej na ten temat chyba nie ma potrzeby.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Na poszyciu, nad numerem maszyny brakuje napisu PKP.
Czy lokomotywa ta miała okres bez napisu PKP?
Na zdjęciach tam gdzie nie ma napisu PKP, jest on zastąpiony numerem EVN, natomiast na modelu jest pusto.
 

Podobne wątki