• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii SP45/SU45

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
Jakie wagony z wydanych dotychczas "pasują" do SU45-100 Piko 96301? Jeśli było o tym, proszę o wyrozumiałość, za Chiny nie znalazłem nigdzie...
Z wydanych wagonów dotychczas to jak wspomniał kolega ffox, ale jak ktoś nie patrzy na przydziały i daty rewizji wagonów to ... 5 sekund szukania na http://rail.phototrans.eu/.
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.394 463 29
Na tym trzecim zdjęciu to jakiś pociąg specjalny, więc to nie bardzo miarodajny przykład - mogło jechać cokolwiek.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
Na tym trzecim zdjęciu to jakiś pociąg specjalny, więc to nie bardzo miarodajny przykład - mogło jechać cokolwiek.
... dlatego też specjalnie to zdjęcie ukazałem ... może ktoś ma wagony pociągu specjalnego Captain's Choise Tour ... (wg opisu autora zdjęcia), a jak jest dokumentacja zdjęciowa - znaczy, że skład w 100% realny.
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
658 29 5
a tu mała wizualizacja SU45-100 z wagonami zaproponowanymi przez kolegę ffox'a (3 w malowaniu tlk 2 od Robo i 1 od Tilliga oraz 2 Robo 211222
tlk2.jpg
0
 

arek62

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
Panowie doszła do mnie wczoraj SU45-100 od Piko udzwiękowiona przez pare postów wcześniej opisywanego przez jednego z naszych kolegów z forum Arturoo.
Powiem krótko rewelacja a jazda to poprostu bajka.(y)(y)
Serwis Super.
Facet z klasą.
Cieszę się się,że mamy już więcej takich kolegów co kupujemy u nich dźwięki wraz zdekoderami.
 

Arti2811

Moderator
Reakcje
2.474 79 2
Ja mam już kolejnego loka z dekoderem od Arturoo i za każdym razem jestem mile zaskoczony a tak na marginesie kolega Arturoo będzie się wystawiał ze swoimi produktami na Trybunałach w Piotrkowie :)
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.949 24 8
Na moje tory tez właśnie wjechała SU45-100, ale do pełni szczęścia potrzeba jeszcze kilka elektronicznych dodatków ;)

IMG_0059.JPG
IMG_0060.JPG
IMG_0061.JPG
IMG_0062.JPG
 
B

bobby74

Gość
Piko da się bardzo łatwo przerobić na AC i na torach nie sprawia potem żadnych problemów.

A z innej beczki - na stronie Piko zamieszczono test SP45-204. Zwrócono tam uwagę na problemy z odbiorem prądu - lok zatrzymywał się przy wolnych przejazdach. Też macie tak?
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Ja nie mam :) akurat SP45/SU45 ani razu się nie zatrzymała na jakimkolwiek rozjeździe, a nie czyściłem kół tak jak miało to miejsce w SM42.
 
B

bobby74

Gość
Piko przypala g..., że niby obiektywne :) i wstawia trochę kwiatków do swoich testów. Zwracają również uwagę, że w analogu za ostro rusza.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Czy jeździsz tez na '3 szynie"?
Ogólnie nie, ale mam ze dwie stare lokomotywy w tym systemie, musiałem dokupić trochę torów Marklina do nich, bo nie chcę ich przerabiać (sentyment). Rzuciły mi się w oczy Twoje tory Marklin C-gleis.
 

Podobne wątki