• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii SP45/SU45

OLF

Znany użytkownik
Reakcje
1.251 32 10
Wow!
Dzięki tej wiadomości wszystkie nasze wątpliwości, pytania, troski, zmartwienia, jak i wszelkie pozytywne emocje dotyczące tego modelu zostały zaspokojone.
Pora zamknąć wątek.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
Sprawiedliwość i elementarna przyzwoitość nakazuje wspomnieć, skoro robiło się to w wątku o siódemce SM, że na fotkach @ffox i @ALn772 obie 100tki mają krzywe zderzaki. W wersji z białymi obwódkami byłoby to widoczne dużo bardziej.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
I bardzo dobrze, że można. Tylko jeśli przykładać jedną miarę do wszystkich modeli omawianych na forum, to gwoli ścisłości i obiektywizmu należało temat poruszyć. Poruszyłem i już znikam;)
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Dobrze, że takie tematy się porusza, bo wiele można wyjaśnić :)
Ktoś nie kupiłby modelu ze względu na krzywe zderzaki, a tak wie że jest możliwość ich poprawnego ustawienia.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Ciekawy jestem jaki odcień zieleni będzie miała SU45-165.
Żółte czoło w tej lokomotywie bardziej mi się podoba niż w SP45-204 (nie nachodzi na boki).

A co do SU45-100, przydałyby się wagony 111A w malowaniu YB.
Wciąż mam nadzieję, że Robo wypuści ten typ wagonów.
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Ciekawy jestem jaki odcień zieleni będzie miała SU45-165.
Żółte czoło w tej lokomotywie bardziej mi się podoba niż w SP45-204 (nie nachodzi na boki).
I tu pole do popisu mają nasi forumowi specjaliści bo ja się na tym kompletnie nie znam a czekam właśnie na tą lokomotywę powinna być we wrześniu i chciałbym ją ustawić obok 204 by razem różniły się tylko detalami serii
 
B

bobby74

Gość
Mała odskocznia od radości z SU45 od Piko ;)
Piko Polska informuje na fb - wprawdzie między wierszami - że gdyby nie Piko Polska i decyzja o pozbyciu się SK-Model to nie byłoby SP/SU45, ponieważ doychczasowy importer zrezygnował z tego projektu.
Nie znam tła tamtych decyzji i politykować nie lubię, ale coś mi takie blablanie pachnie tanią propagandą.
 

Podobne wątki