• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw serii SP45/SU45

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
A ja dostałem wiadomość ze oprócz SU45-100 dostępna jest dla mnie SU45-079 zadzwoniłem i wyjaśniłem . Błąd systemu.Także musi kolega jeszcze kilka dni poczekać
 

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
Moja SP45 z bydgoskimi oliwkami. Oświetlenie wagonów: ESU (wąskie listwy) od Karola. Jak dla mnie to optymalne rozwiązanie DCC (cena do możliwości - które są naprawdę spore). Krytyków uprzedzę - wiem, że lokomotywa jest z epoki Va, a wagony z IVc. Natomiast okresy są na tyle bliskie, że sobie na takie zestawienie pozwoliłem :)

P4170847.JPG

P4170846.JPG

P4170845.JPG

P4170850.JPG

P4170864.JPG
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Jaki to sklep z takimi cenami?
W Warszawie są dwa sklepy z cenami ponadnormatywnymi oczywiście jest demokracja. To nie tajemnica Loko model ,SH skaut czyli Składnica Harcerska.
[DOUBLEPOST=1461485472][/DOUBLEPOST]
Moja SP45 z bydgoskimi oliwkami. Oświetlenie wagonów: ESU (wąskie listwy) od Karola. Jak dla mnie to optymalne rozwiązanie DCC (cena do możliwości - które są naprawdę spore). Krytyków uprzedzę - wiem, że lokomotywa jest z epoki Va, a wagony z IVc. Natomiast okresy są na tyle bliskie, że sobie na takie zestawienie pozwoliłem :)

Zobacz załącznik 380062
Zobacz załącznik 380064
Zobacz załącznik 380065
Zobacz załącznik 380066
Zobacz załącznik 380067
A mieszaj śmiało od czego jest wyobraźnia po za tym i ja naciesze oczy: Fajny skład :))
 

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
Jeśli to nie tajemna twa moc zdradź szczególny sposób? Ja próbowałem kupić ze strony taniekolejki ale cały czas odmawiali odbioru osobistego tylko wysyłka.
Hmm, to dziwne, bo jak widzisz koledzy powyżej też tak robią, także to żaden "cudowny" sposób :) Ewentualnie mogę służyć pomocą przy następnych zakupach. Znam dobrze Panią Magdę i na pewno nie odmówi osobistego odbioru :)
 

Podobne wątki