• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SP42/ SU42

pajastrz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witajcie ;)
Mam do Was pytanie. Od dłuższego już czasu szukam fotografii wnętrza przedziału kotłowego w lokomotywie SP42 oraz SU42; niestety bezskutecznie. Może ktoś z Was napotkał takie fotografie? Prosiłbym o podlinkowanie lub udostępnienie. Z góry dziękuję.

Pozdrowienia
Paweł
 

SU45-034

Aktywny użytkownik
Reakcje
774 78 3
#7
SU42 nie ma przedziału kotłowego, bo nie ma kotła, tylko prądnicę grzewczą. Zdjęć, niestety, nie znam.
Prądnica służąca do zasilania wagonów wysokim napięciem energii nie bierze znikąd. Generalnie mimo przerobienia lokomotywy 101D z ogrz. par. na ogrz. el. w dalszym ciągu określa się to mianem przedziału kotłowego i nie ma w tym błędu.
 
OP
OP
P

pajastrz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Prądnica służąca do zasilania wagonów wysokim napięciem energii nie bierze znikąd. Generalnie mimo przerobienia lokomotywy 101D z ogrz. par. na ogrz. el. w dalszym ciągu określa się to mianem przedziału kotłowego i nie ma w tym błędu.
Ano właśnie dobrze mi się wydawało ;) nie wiem czy się nie mylę .... ale nawet w którymś schemacie Sm42 było określenie przedziału kotłowego pomimo ze jest tam tylko pogrzewacz.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 9
Koleje w Polsce 11
Koleje w Polsce 22
Koleje w Polsce 1922

Podobne wątki